У Кремлі пересмикуватимуться: Фінляндія почала будувати авіабазу для винищувачів F-35, яких так боїться Росія

У фінському місті Рованіємі розпочалося будівництво авіабази, призначеної для розміщення нового багатоцільового винищувача-бомбардувальника п’ятого покоління F-35. Перші винищувачі F-35 планується доставити до Рованіємі 2026 року, і очікується, що вони залишаться на озброєнні до 2060-х років.

Про це пише «pravda»

Підготовчі роботи з проекту авіабази розпочалися у червні цього року, а фактичний етап будівництва розпочнеться у вересні. Будівництво авіабази в Рованіємі планується продовжити до 2027 року. Орієнтовна вартість будівництва складає близько 150 мільйонів євро.

Важливо відзначити, що це винищувачі нового покоління і можуть показувати неймовірні результати. Також варто зауважити, що в РФ дуже сильно бояться багатоцільового винищувача-бомбардувальника п’ятого покоління F-35, оскільки він здатний на неймовірне.

Будівництво авіабази в Рованіємі (Фінляндія) для розміщення сучасних винищувачів-бомбардувальників F-35 є значною інвестицією в оборонну інфраструктуру країни. F-35 — винищувач-бомбардувальник п’ятого покоління, відомий своїми передовими можливостями, і рішення Фінляндії придбати ці літаки наголошує на важливості модернізації її можливостей протиповітряної оборони. Будівництво цієї авіабази є свідченням відданості Фінляндії підвищенню своєї національної безпеки та оборонної готовності.

Читайте також:

Швидко та апетитно: рецепти рулетиків із листкового тіста з ковбасою та сиром

А ось це вже серйозно: у Підмосков’ї підірвали два літаки та гелікоптер на урядовому аеродромі

Поминальні батьківські суботи у 2023-му році: запишіть ці дати та згадайте рідних із близькими


Источник hyser.com.ua