“Тіло на 18, а обличчя?”: коментатори не оцінили фото 65-річної мами Дана Балана у міні-шортах

Мама молдавського музиканта Дана Балана – приклад того, що у будь-якому віці можна бути гарною та бажаною жінкою. Їй 65 років, але її фігурі та зовнішньому вигляду може позаздрити навіть молодь.

Нещодавно Людмила Балан на своїй сторінці в Інстаграмі виклала фото, в чому вона ходить на прогулянку. Там вона зображена в коротких джинсових шортах та топіку. До речі, фігура у неї просто приголомшлива, враховуючи вік артистки.

“Живіть просто зараз і зробіть його таким прекрасним, щоб його варто запам’ятати…”, – написала під фото мама Дана Балана.

Щоправда, у користувачів були різні думки і, звичайно, недоброзичливці, висловилися з цього приводу. Вони вважають, що у такому віці соромно так одягатися. На їхню думку, не можна у 65 років постити такі відверті фотографії. Хоча знайшлися й ті люди, які підтримали Людмилу та відзначили її шикарну фігуру.

“Мені здається соромно так одягатися в такому віці, у всьому міра потрібна, у всі роки”, “Тіло на 18, а обличчя?”, “Не перестаю захоплюватися! 20 років не більше! Всі діти світу вважають Вас доброю феєю з ангельським голосом! “Фігура, як у дівчинки 18-річної”, – пишуть у Мережі.


[ оригинал ]