Disney і Pixar показали трейлер мультфільму «Думками навиворіт 2»

Disney і Pixar показали трейлер анімаційного фільму “Думками навиворіт 2”. Нова стрічка з’явиться у кінотеатрах влітку 2024 року. 

Компанії Disney і Pixar готують продовження анімаційного фільму “Думками навиворіт”, який полюбився глядачам. Нова стрічка “Думками навиворіт 2” з’явиться у кінотеатрах влітку 2024 року. А днями всі, хто чекають на продовження веселої історії, побачили трейлер другої частини мультфільму.

Головна героїня Райлі підросла. І в штабі, де мешкають п’ять базових емоцій, розпочалася перебудова. А все для того, щоб там поселилася нова емоція. Тож у другій частині до Радості, Печалі, Страху, Гніву і Відрази додасться Тривожність. Разом із Тривожністю до акторського складу додалася Майя Хоук. Також мультфільм озвучують Емі Полер, Філліс Сміт, Льюїс Блек, Тоні Хейл, Лізі Лапіра. 

Режисер Келсі Манн розповідає, що новий персонаж сколихне ситуацію: 

“Тривожність, яку озвучує Майя Хоук, – новенька у команді. Але насправді вона не з тих, хто сидить на задніх рядах. І це має велике значення. Особливо, якщо подумати про це з точки зору того, що відбувається в наших головах”.

Трейлер мультфільму “Думками навиворіт 2” став найуспішнішим в історії Disney. Він загалом набрав 157 мільйонів переглядів за перші 24 години. Попереднім рекордсменом був трейлер анімаційного фільму “Крижане серце 2”.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Disney / Pixar

Читайте також: ДРУГИЙ ТРЕЙЛЕР ФІЛЬМУ «ВОНКА»: НАЙЯСКРАВІШИЙ ОБРАЗ ТІМОТІ ШАЛАМЕ


Источник marieclaire.ua