Вільям + Кейт: Netflix показали фото з другої частини шостого сезону серіалу «Корона»

Netflix показали фото з другої частини шостого і останнього сезону серіалу “Корона”. Зокрема, тут розповідається історія кохання принца Вільяма і Кейт Міддлтон. 

16 листопада відбулася прем’єра першої частини шостого сезону серіалу “Корона”. В перших чотирьох серіях глядачі побачили останні тижні та трагічну смерть принцеси Діани. Наступні шість серій вийдуть 14 грудня. Вони стануть останніми – на шостому сезоні серіал “Корона” завершиться. 

Дія другої частини розпочнеться через кілька місяців після трагедії. Принц Вільям продовжує навчання в університеті Сент-Ендрюса. Саме там він зустрічає однокурсницю Кейт Міддлтон, яка стане його майбутньою дружиною. 

Також у другій частині шостого сезону продовжується історія кохання Чарльза і Камілли. Зокрема, творці серіалу натякають на те, що покажуть сцени з весілля майбутнього короля і королеви-консорт. 

В другій частині з’являться нові актори. Ролі принца Вільяма і Кейт Міддлтон виконають Ед МакВей і Мег Белламі. Роль принца Гаррі – Лютер Форд. 

До своїх ролей повернуться Імельда Стонтон (королева Єлизавета ІІ), Джонатан Прайс (принц Філіп), Домінік Вест (принц Чарльз), Олівія Вільямс (Камілла Паркер-Боулз).

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Netflix

Читайте також: РІДЛІ СКОТТ ВІДНОВЛЮЄ ЗЙОМКИ ФІЛЬМУ «ГЛАДІАТОР 2»


Источник marieclaire.ua