За ці послуги ПриватБанку можна не платити: важливий нюанс

Не всі клієнти ПриватБанку знають, що за деякі популярні послуги можна не платити. Один із клієнтів банку поділився “фішкою” для економії. Інструкцію він опублікував у розділі відгуків на порталі “Мінфін”. 

Українець розповів, що йому знадобилася довідка про картковий рахунок для казначейства. За її видачу у відділенні ПриватБанку попросили заплатити 100 гривень, проте він знайшов спосіб отримати документ без додаткової плати. 

У відділенні ПриватБанку на мій запит дівчинка-оператор сказала, що видати таку довідку через відділення буде коштувати 100 гривень. Але є інший, дешевший шлях“, – поділився українець. 

Клієнт “Привату” зазначив, що заощадити 100 гривень і навіть більше на різних довідках можна дуже просто – скористатися додатком “Приват24”. 

"Приват24". Фото: скрін youtube

Заходите в додаток Приват24, знизу вкладка Сервіси- Довідки- По рахунках. Там вибираєте необхідний рахунок і дані, які вам необхідні в довідці і замовляєте. Через кілька секунд ваша довідка готова і у вкладці Архів ви можете її завантажити на ваш пристрій або надіслати на електронну адресу“, – розповів чоловік. 

Вже після цього документ можна за копійки роздрукувати у точці надання поліграфічних послуг чи вдома, якщо є така можливість. 

Послуги ПриватБанка. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, клієнти ПриватБанку можуть отримати універсальні знижки: шанс заощадити є до 29 лютого.

Також наш портал інформував, кредитний зашморг: українці скаржаться на Monobank через нав’язування непотрібних послуг.

Крім того, ми писали, українець “украв” у банку більше 90 тисяч гривень через помилку терміналу: як йому це вдалося.


Источник