Гендерний нейтралітет: огляд гендерно нейтральних колекцій від українських брендів

 Уникали поділу ролей залежно від статі - в цьому суть гендерної нейтральності. Як вона відображається в моді, де кордони між традиційно чоловічим і жіночим одягом стають все більш розмитими - досліджуємо на прикладах українських брендів.

COVER

Назва лімітованого дропу бренду COVER – паліндром (слово, яке читається так само задом-наперед), щоб привернути увагу до ідентичності моделей: представити однакові речі для різних статей. Бренд переосмислив традиційний костюм із неконвенційним дизайном. Костюми мають унікальні вирізи рукавів, які поєднують класичні та прямі лінії, що грають з геометрією, створюючи свіжий силует.

Для чоловіків бренд представив кокетки – деталь, яка традиційно не зустрічається в чоловічому одязі, додаючи складності дизайну. Для жінок костюми несуть феміністичний дух через свої маскулінні силуети.

SUPPORT by POUSTOVIT

Бренд SUPPORT by POUSTOVIT створює своєрідний міст між street fashion та повсякденністю, додаючи емоцій , які уособленні в любові до рідного міста. Новий дроп, присвячений весні та коханню. До нього увійшли чорні, білі та голубі сорочки з вишивкою та зображення «фірмового» листочка каштану. Фішка дропу – сорочки рожевого кольору, прикрашені вишивкою «тон-в-тон» флуоресцентними нитками, які накопичують світло та роблять помітним надпис в темряві.

german

Колекція бренду до дня Дня всіх закоханих стала продовженням попередньої базової колекції Core. Вона складається з унісекс речей на кожен день — лонгсліву, худі, анораку тедді та двосторонньої жилетки. Полумʼя стало символом сили кохання в цьому дропі. Бавовняні лонгсліви та худі прикрасили сліди від полумʼя, зображення сердець, що палають та напис «Love is not dead».

HVÓYA

Колекція Twain – це лінійка унісекс взуття, що демонструє не гендерну приналежність, а власні стильові вподобання кожного: комусь воно може здатись дивним, а хтось знайде в ньому відображення себе. До колекції увійшли 2 пари чоботів, саме з яких починається новий вектор розвитку бренду. Чоботи Date — це мінімалістична модель, що має лише один з’єднувальний шов позаду. В комплексі зі шкірою з вінтажним ефектом чоботи виглядають ніби з «досвідом», наче в їх «житті» вже відбулись певні пригоди. Чоботи зі шнурівкою Grandpa є проявом бачення бренду класичної моделі.

Читайте також: ВІДТІНКИ КЛАСИКИ: FASHIONISTA ПРЕЗЕНТУЄ ВЕСНЯНУ КОЛЕКЦІЮ 


Источник marieclaire.ua