Оля Полякова помріяла про виступ у найпрестижнішому концертному залі: “Вжаримо так, що він буде плакати”

Українська співачка та акторка Оля Полякова обожнює радувати свою публіку шанувальників свіжими історіями у Instagram. За творчістю зірки у соцмережі стежить 2,7 мільйона людей.

Цього разу у сторіс Оля Полякова показала, як з молодшою донькою прогулюється вулицями Лондона та розповіла про свою заповітну мрію.

Зірка зупинилася навпроти престижного Альберт холу, та забажала, щоб виступити в ньому. Аліса запропонувала сфоткати Полякову, а та сказала:

Оля Полякова. Фото:instagram.com/polyakovamusic/

“Зараз сфоткаєш мене на фоні Альберт холу, в якому я дуже хочу виступати. Забажаю це Всесвіту, і він обов’язково виконає. А поки не у “Альберт-холі”, але в іншому концертному залі у лондоні виступатиму… Приходьте, вжаримо так, що він плакатиме, що ми не в ньому виступаємо”, – заявила білявка.

Оля Полякова з донькою. Фото:instagram.com/polyakovamusic/

Полякова показала цікаві кадри своєї молодшої донечки біля відомих телефонних будок червоного кольору. Яскравий сонячний день потішив співачку та її шанувальників.

Оля Полякова з донькою. Фото:instagram.com/polyakovamusic/

Нагадаємо, що старша донька Маша вступила до університету і навіть заселилася до гуртожитку. А молодша Аліса вчиться у Лондоні з постійним проживанням.

Нагадаємо, ми писали, що Оля Полякова розповіла, як їй допоміг поляк-чарівник, ставши спонсором доньки Маші: “Безкоштовно і за знижку…”.

Як повідомляв “Знай.ua” Оля Полякова поскаржилася, що під час війни навіть не купувала виноград.

Також “Знай.ua” інформував, Оля Полякова від імені всього народу прокляла окупантів за злочини, а мовчунів – за байдужість.


Источник