Гросу нарешті зізналася, чи розірвала вона стосунки з Романом Полянським: фанати давно підозрювали

27-річна співачка Аліна Гросу підігріла чутки про розлучення зі своїм новим коханим – 39-річним російським актором Романом Полянським. Шанувальники припустили, що за допомогою нової пісні “Самотня зима” артистка нарешті поставила крапку у їхніх стосунках. 

За словами Гросу, нова пісня “Самотня зима” присвячена жінкам, які зараз переживають важкі часи.

“Сьогодні мій настрій і настрій людей не дуже святковий. Однак ми повинні триматися, ми вистоємо і в нас це вийде. Свято має бути в будь-який час, навіть найважчий. Святкові пісні підтримують силу духу, настрій та емоції людей, які не дають падати”, — зазначила артистка.

Мабуть, зараз у Гросу справді не найкращі часи в особистому житті і переживає вона їх надто гостро.

“Я завжди випускаю пісні, які передають мої почуття. Можливо, я не так багато говорю, але в моїх піснях можна почути набагато більше про моє життя. Тому, цього разу я презентую наддушевну композицію”, — додала Аліна Гросу.

Аліна гросу, фото, відео, Instagram, чоловік, розлучення, фігура, бюст, Полянський

До речі, раніше Гросу вже натякала, що у їхніх стосунках справді щось трапилося. Виконавиця нещодавно перенесла важку операцію. Коли Аліна була вдома, вона зазначила, що їй доводиться самій варити компот, адже нікому більше.

Що відомо про стосунки Аліни Гросу та Романа Полянського

Познайомилася пара на зйомках кліпу, коли обидва були у стосунках. Роман ще був одружений і виховував доньку, а Аліна готувалася до весілля з бізнесменом Олександром Комковим. Після зйомок кліпу “Дико любила Вову” ​​вони почали спілкуватися, а Роман потім знявся і в інших відеороботах Гросу.

Нагадаємо, раніше Аліна Гросу показала, хто втішає її після від’їзду Романа Полянського до росії. По-перше, її підтримують батьки і величезна армія шанувальників, а також милий домашній вихованець, якого знаменитість нещодавно дала притулок у своєму будинку.

Дивись відео на тему: 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на  clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал  Клатч Онлайн  і  Клатч Старс .


[ оригинал ]