Жителів Києва вже попереджають не лише про евакуацію, а й про апокаліпсис

Мер столиці України, всім добре відомий Віталій Кличко вкотре попередив усіх мешканців та гостей Києва. Він уже неодноразово говорив про можливий тотальний блекаут, проте після чергового масованого ракетного удару у столиці може статися справжній «апокаліпсис». 

Відповідну інформацію Віталій Кличко повідомив у своєму інтерв’ю.

На превеликий жаль, у Києві склалася неймовірно складна ситуація через терористичні акти з боку Росії. Путін у будь-який спосіб хоче знищити інфраструктуру, щоб зламати український народ.

Віталій Кличко, відомий як мер Києва, попередив киян про жахливі апокаліпсичні наслідки, які можуть скластися вже в найближчому майбутньому.

“Київ може втратити електроенергію, воду, тепло. Може статися апокаліпсис, як у голлівудських фільмах, коли через низьку температуру неможливо жити в будинках”, – заявив мер столиці України.

Крім цього, він сказав, що справи досить погані.

“Картина похмура: у Києві не вистачає пунктів обігріву, щоб прийняти всі 3,6 мільйона жителів у разі повного відключення. Люди мають бути готові до евакуації, якщо ситуація погіршиться. Було підготовлено майже 500 пунктів обігріву,” але для 3-мільйонного міста 500 точок – це ніщо”, – продовжив Віталій Кличко.

Також він сказав, що киянам потрібно бути готовим до екстреної евакуації. Однак на даний момент такої потреби немає.

“Зараз у Києві є опалення, є електрика… все працює, доки немає потреби (евакуації)”, – продовжив голова столиці.

Читайте також:n

Путін – викрадач Різдва: Кличко розповів, чи буде в Києві новорічна ялинка n

Евакуація Києва: Кличко розповів, кого вивозитимуть зі столиці насамперед


Источник hyser.com.ua