Немає новорічного настрою? Ось як його створити

Новорічні свята наближаються, але, якщо чесно, зараз складно відчути ту саму передноворічну радість у серці, передчуття веселощів з друзями за склянкою глінтвейну чи посиденьок у сімейному колі.

Психологи рекомендують не відмовлятись від важливих для вас дат, і все ж відзначати свята — дні народження, Різдво, Новий Рік і так далі. А як зробити собі настрій та святкову атмосферу, розкажемо в новій статті разом з JYSK.

1. Святкові гірлянди та свічки

Гірлянди та електричні дерева часто працюють від електрики, але при цьому вони споживають набагато менше електроенергії та дають чудове освітлення. До прикладу — дерево-гірлянда JYSK на місяць споживає всього 1-2 кіловати електрики, в той час, як світлодіодні лампочки натягують на 15 кіловатів. Різниця очевидна, економія фантастична. Окрім того — їх можна використовувати за відсутністю світла як ілюмінацію.

Але що робити, коли електрики немає? Тут на допомогу приходять електричні свічки та мінігірлянди, що працюють на батарейках. Останні є ще й безпечною альтернативою звичайним свічкам. Ні для кого не секрет, що якщо вдома маленька дитина чи домашній улюбленець, зі свічками доводиться поводитись дуже обережно. Електрична свічка на батарейках — це нульовий ризик пожежі через необачність. Твій святковий настрій не буде зіпсовано надзвичайною ситуацією.

Якщо переймаєшся про навколишнє середовище, експерти з новорічного настрою JYSK радять придбати підзарядні батарейки та зарядний пристрій. Так твоя святкова гірлянда завжди радуватиме тебе світлом. А старі батарейки принести у пункт збору батарейок в найближчий магазин мережі.

2. Склади святковий плейлист

Музика задає певний настрій, тому чому б не скласти справжній святковий плейлист? Для тих, хто працює та не любить відриватися на музику, можна відшукати Lo-Fi треки на новорічну тематику — ненав’язливі ніжні біти, різдвяні дзвіночки на фоні та звук потріскування комина й снігу. А для тих, хто любить безсмертну класику, підійдуть мелодії, знайомі нам з новорічних стрічок. Ну, і як же без Let It Snow! Діна Мартіна?

3. Приготуй невеличкі подарунки для рідних

В минулому залишились просто красиві подарунки, тепер хочеться подарувати рідним не тільки увагу, але й щось практичне. Щось, що зігріє холодного вечора, наприклад.

Зараз у мережі магазинів JYSK проходить новорічний розпродаж, тому чому б не зробити вибір на користь скандинавського комфорту для оселі та життя?

  • Для трудоголіка бажаним подарунком буде столик для ноутбука, щоб можна було працювати прямо в ліжку, не вилазячи з-під ковдри.
  • Для любителя пити гаряче прекрасно підійде якісна та естетична кружка, в яку так приємно наливати какао та грітися вечорами.
  • Для любительки макіяжу очевидним подарунком буде дзеркало з підсвіткою, щоб б’юті експерименти не закінчувались навіть коли вимикають світло.

Звісно ж, не варто забувати про теплі пледи, які у переддень новорічних свят можна придбати з великою знижкою у JYSK, а також практичним і теплим в усіх сенсах подарунком стане ковдра

4. Новорічні ігри та розваги

Гучне свято — це не для цього року, але чому б не влаштувати тихі посиденьки з друзями та в родинному колі?

Просто найкраща ідея новорічної розваги — це гра в таємного Санту. Домовтесь на невелику однакову суму подарунка. У капелюх склади папірчики з іменами гостей — друзів чи рідних. Потім кожен витягує папірчик та готує подарунок на суму, про яку домовились. А потім, під час святкування обміняйтесь подарунками. Гарний настрій гарантований.

Для дітей новорічні розваги теж важливі. Психологи рекомендують все ж влаштувати невеличке дитяче свято.


Источник marieclaire.ua