Робили для бізнесменів: як виглядав рідкісний дводверний АЗЛК “Дует”, який ніхто не міг купити

У соціально мережі оприлюднили дуже цікаву публікацію, присвячену легендарному автомобілю. Зараз йтиметься про унікальний модифікований АЗЛК “Дует”, який чимось схожий на старенький Mercedes .

Відповідну публікацію розмістили на сторінці «auto_moto_sssr» у Instagram.

«Дует» Двомісний автомобіль з кузовом купе, створений на заводі «Москвич» у 1999 році. Машина була побудована на агрегатній базі моделі «Князь Володимир» та з екстер’єром від моделі «Іван Калита»», – підписано публікацію в мережі.

Крім цього, було зазначено, що характеристики даного АЗЛК “Дует” безпосередньо залежали від типу двигуна, який використовувався. Так, було кілька екземплярів з різними моторами та характеристиками.

“В залежності від типу використовуваного двигуна Renault, автомобіль «Дует» мав наступне заводське позначення:
«Москвич-214243» «Дует» (VIN-код 2142S5) – двигун Renault F3R (робочий об’єм 2,0 л., потужність 113 л.с. .); “Москвич-214243-197” “Дует” (VIN-код 2142S7) – двигун Renault F7R (робочий об’єм 2,0 л., потужність 148 л.с.). За деякими даними, було зібрано чотири екземпляри «Дуету» обох модифікацій”, – додали в описі.

Що стосується зовнішнього вигляду цього автомобіля, то він виглядає досить симпатично. Деякі недосвідчені люди можуть спочатку подумати, що це старий Mercedes або Lincoln.

Читайте також:

Справжня ракета: як виглядав Москвич-412, який працював на водневому паливі

Навіть знімався дах: як виглядав стильний кабріолет Москвич-408 “Турист”

У Голлівуді нова зірка: у американському блокбастері зняли український «Запорожець»


Источник hyser.com.ua