“З тарифами якась ср*нь господня”: абоненти Lifecell не можуть терпіти подорожчання у 250%, нерви на межі

Один із трьох великих українських мобільних операторів компанія Lifecell, яка нещодавно знову анонсувала підвищення своїх тарифів, продовжує псувати нерви абонентам. Українці навіть провели невелике дослідження, як нові ціни на тарифи зростають по відношенню до американського долара.

Виявилося, що долар США в Україні зріс лише на 25%, а ось тарифи Lifecell на всі 240%. Така ситуація абсолютно не влаштовує абонентів, при тому, що послуги в тарифах не змінилися.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню абонента Lifecell на порталі для відгуків Otzivua.

“Я з цим оператором вже більше 14 років, але останнім часом з тарифами відбувається якась ср*нь господаря! Останнім часом була на тарифі “Смарт Лайф 2020”, він коштував 95грн і так плавно виріс до 225! Або ви там всі показалися?

У мене не додалося жодного МБ! Жодної хвилини! Долар зріс на 25%, а тариф ЗБІЛЬШИВСЯ в 2,4 рази. І під час блекаутів ніфіга не було зв’язку по пів місяця, але знімали платню справно. Це остання крапля. Я змінюю оператора. Загалом не турбуються”, – пише незадоволений абонент.

Відгук незадоволеного абонента Lifecell, скріншот: Otzivua

Нагадаємо, “Київстар” зізнався, що ховає від абонентів дешеві тарифи: “Пакети не потрібні, триває дискримінація”.

Раніше повідомлялося, “Лупіть гроші з людей”: абоненти “Київстар” скаржаться, що після підвищення тарифів зв’язок став розкішшю.

Також, українець звинуватив Lifecell в “обрізанні” безлімітного інтернету: “Знижуєте швидкість”.


Источник