«Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель»: Укрпошта випускає нові колекційні марки

Укрпошта випускає нові колекційні марки “Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель”, присвячині цим містам-героям. 

31 березня Україна визначає день звільнення Бучі, Ірпіня, Гостомеля – міст, які перебували під російською окупацією і пережили усі жахи війни. До цієї дати Укрпошта випускає марки, присвячені трьом містам-героям Київщини. 

На поштових марках зображено документальні світлини фотокореспондента Радіо Свобода Сергія Нужненка та фотографа Михайла Джоса. На першому фото – знищена колона ворожої техніки на вулиці Вокзальній в Бучі. На другому – переправа через річку Ірпінь, яка була головним шляхом евакуації для мирного населення. На третій марці – малюнок художника Олександра Нікітюка. Тут зображений найбільший у світі транспортний літак АН-225 “Мрія”. 24 лютого він знаходився на аеродромі в Гостомелі і був знищений окупантами.

Тираж блоку обмежений – 100 000 примірників. Ціна – 54 грн. До поштового блоку випущено конверт “Перший день” із зображенням схеми наступу російських військ на Київ з боку Бучі, Ірпеня, Гостомеля. На художньому конверті зображено фотоколаж із минулорічних перших шпальт світових газет.
 
"Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель" Укрпошта нові марки
24 березня відкрилося передзамовлення на поштовий набір «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель», який включає поштовий блок, художній конверт та три листівки. По передзамовленню можна буде придбати не більше 5 наборів на одне замовлення.

З 31 березня поштовий випуск можна буде придбати на поштамтах, у крупних міських відділеннях і філателістичних магазинах Укрпошти. А також онлайн – у Поштовому маркеті і на маркетплейсах eBay та Amazon.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Укрпошта

Читайте також: РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКА БЕЗ СУДУ І СЛІДСТВА СТРАЧУЮТЬ ЦИВІЛЬНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ. ЦЕ ВВАЖАЄТЬСЯ ВОЄННИМ ЗЛОЧИНОМ


Источник marieclaire.ua