«Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель»: Укрпошта випускає нові колекційні марки
![](https://i0.wp.com/news-dt.com/wp-content/uploads/2023/03/337717909_944856533621524_4968819794169028485_n.jpeg?fit=1024%2C695&ssl=1)
Укрпошта випускає нові колекційні марки “Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель”, присвячині цим містам-героям.
31 березня Україна визначає день звільнення Бучі, Ірпіня, Гостомеля – міст, які перебували під російською окупацією і пережили усі жахи війни. До цієї дати Укрпошта випускає марки, присвячені трьом містам-героям Київщини.
На поштових марках зображено документальні світлини фотокореспондента Радіо Свобода Сергія Нужненка та фотографа Михайла Джоса. На першому фото – знищена колона ворожої техніки на вулиці Вокзальній в Бучі. На другому – переправа через річку Ірпінь, яка була головним шляхом евакуації для мирного населення. На третій марці – малюнок художника Олександра Нікітюка. Тут зображений найбільший у світі транспортний літак АН-225 “Мрія”. 24 лютого він знаходився на аеродромі в Гостомелі і був знищений окупантами.
!["Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель" Укрпошта нові марки](https://i0.wp.com/news-dt.com/wp-content/uploads/2023/03/Set_Bucha_Irpin_Hostomel-800x800-1-e1679681851414.jpeg?resize=640%2C491&ssl=1)
З 31 березня поштовий випуск можна буде придбати на поштамтах, у крупних міських відділеннях і філателістичних магазинах Укрпошти. А також онлайн – у Поштовому маркеті і на маркетплейсах eBay та Amazon.
Автор: Яна Панюшкіна
Фото: Укрпошта
Читайте також: РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКА БЕЗ СУДУ І СЛІДСТВА СТРАЧУЮТЬ ЦИВІЛЬНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ. ЦЕ ВВАЖАЄТЬСЯ ВОЄННИМ ЗЛОЧИНОМ
Источник marieclaire.ua