«Холостячка» Мішина після критики через схуднення вставила кільця в ніс і заговорила про стереотипи

Днями учасниця шоу «Холостячка» актриса Ксенія Мішина приголомшила Мережа своїми новими відвертими світлинами. Після публікації знімків в Інстаграм, на яких вона позувала у білизні, артистка несподівано нарвалася на критику на свою адресу. Насамперед через своє схуднення на 9 кілограмів.

Почекавши кілька днів, зірка оприлюднила нові фото з кільцями в носі та висловилася з приводу стереотипів щодо жінок. Актриса написала, що жіночність – це не зовнішність жінки чи її фізична форма, а її особистість, індивідуальність та внутрішній світ.

“Нещодавно, зіткнувшись з позиціями деяких про те, що жіночність – це виключно пишні форми або кілограми, або навпаки, я із задоволенням присвячую цю посаду поясненню подібних стереотипів і когнітивних спотворень. Багато жінок стикаються з пресингом суспільства, яке встановлює певні стандарти числі і такого прекрасного поняття “.

Далі Ксенія додала: «Справжня жіночність криється в особистості кожної жінки та її індивідуальності. Вона не обмежується лише фізичними рисами, вона – внутрішній стан жінки, чуйність, терпимість, емпатія та вміння слухати».

Мішина додала, що жінка має право і може висловлювати свою особистість у різний спосіб.

“Ну так це працює і у зворотний бік. Чому ви себе не відчували до схуднення жіночної та задоволеної? Адже суспільство пресує та нав’язує стандарти краси, зовнішність щасливих, успішних людей. Тому ви себе так відчували, бо не відповідали цій “ідеальній””. прийнятій картинці”, – писали у коментарях шанувальники артистки.

Нагадаємо, що на початку війни Ксенія Мішина набрала 9 кг. Вона розповідала, що виглядала погано, тож і вирішила скинути вагу. Раніше ми писали про методи, за допомогою яких 33-річна Ксенія досягла разючих змін зовнішності.

Дивіться відео з Ксенією Мішиною: 

Останні новини України та світу з першоджерела – Clutch.net.ua

 


[ оригинал ]