«І просто так…» повертається: коли покажуть другий сезон серіалу

HBO Max оголосили дату прем’єри другого сезону “І просто так…”. Популярний серіал повернеться на екрани 22 червня.

“І просто так…” – продовження культового серіалу “Секс і місто”, в якому йшлося про життя чотирьох подруг у Нью-Йорку — творчої Керрі Бредшоу, екстравагантної Саманти Джонс, консервативної Шарлоти Йорк і ділової Міранди Гоббс. “І просто так…” розповідає про тих самих головних героїнь вже в наш час. Щоправда, Саманта з’являється у сиквелі лише у розмовах подружок, бо акторка Кім Кетролл відмовилася зніматися у новому серіалі.

Раніше Сара Джессіка Паркер, виконавиця ролі Керрі Бредшоу, показала трейлер другого сезону “І просто так…”. А сьогодні оголосили дату прем’єри. Другий сезон популярного серіалу повернеться на екрани 22 червня.

серіал "І просто так..." другий сезон трейлер

Сюжет тримається в таємниці. Проте відомо, що у другому сезоні з’являться нові персонажі із першого – Че Діас у виконанні Сари Рамірес, Сіма Патель у виконанні Саріти Чоудхурі, Ліза Тодд Векслі у виконанні Ніколь Арі Паркер. Ще на глядачів чекає головний сюрприз – повернення Ейдана, нареченого Керрі із серіалу “Секс і місто”. Тож у другому сезоні ми побачимо й актора Джона Корбетта.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / And Just Like That…

Читайте також: «ДЮНА: ЧАСТИНА 2»: ПЕРШИЙ ТРЕЙЛЕР НАЙОЧІКУВАНІШОГО ФІЛЬМУ РОКУ


Источник marieclaire.ua