Вийшов повний трейлер фільму «Барбі»

Вийшов головний і повний трейлер фільму “Барбі”. Також творці стрічки показали імена артистів, які заспівають для саундтреку.

“Барбі” – один із найбільш обговорюваних фільмів року. Глядачі багато очікують від нової стрічки, зокрема, феміністичного підтексту. Бо режисеркою і співавтором сценарію стала Грета Гервіг, яка зняла фільми “Леді-Птаха” і “Маленькі жінки”.

Творці “Барбі” кажуть, що це буде мікс фентезі, комедії та мелодрами. У фільма довга історія. Виробник ляльки – компанія Mattel – загалом починає її з 1959 року, коли перша Барбі потрапила на прилавки магазінів. Але якщо бути точнішими, то Mattel, яка володіє правами на ляльку, вирішила знімати фільм разом із Sony у 2015 році. Тоді компанії ніяк не могли погодити кандидатуру головної героїні. Зокрема, на роль Барбі претендували Емі Шуммер та Енн Гетевей. 

З часом збіг термін контракту і фільм “Барбі” запропонували студії Warner Bros. Робота пішла, коли режисеркою призначили Грету Гервіг. Вона переписала сценарій, на роль Барбі взяла Марго Роббі, на роль Кена – Райана Гослінга. Фільм почали знімати у 2022 році.

За сценарієм, Барбі кидає ідеальну країну Барбіленд і вирушає у світ людей, де дізнається про зовсім інші стандарти життя. Як зазначають творці фільму: 

“Невідповідність нормам краси – це вирок у Барбіленді. Натомість серед людей, щоб бути щасливою, потрібно мати зовсім інший набір якостей”.

Раніше показали постери “Барбі” і розкрили весь акторський склад. Зокрема, Хелен Міррен стане оповідачем. Вілл Фаррелл виконає роль генерального директора Mattel. А співачка Дуа Ліпа зіграє Барбі-Русалку. 

Також Дуа Ліпа заспіває у “Барбі”. У саунтреку фільму зазначені Нікі Мінаж, Lizzo, Ice Spice, Ava Max, PinkPantheress та інші. Продюсером альбому став Марк Ронсон. Barbi Album з’явиться 21 липня – у день прем’єри фільму.

Автор: Яна Панюшкіна 

Фото: Barbie Movie

Читайте також: «ДЮНА: ЧАСТИНА 2»: ПЕРШИЙ ТРЕЙЛЕР НАЙОЧІКУВАНІШОГО ФІЛЬМУ РОКУ

 
 

Источник marieclaire.ua