Як Apple Vision Pro працює з Mac

Apple Vision Pro — це окремий апаратний пристрій із власними процесорами, для роботи якого не потрібне підключення до Mac чи iPhone, але він може взаємодіяти з іншими пристроями Apple. З Mac, наприклад, Vision Pro може служити дисплеєм Mac.

Apple каже, що існує функція Mac Virtual Display, яка працює з Mac без проводів. Ви можете перенести дисплей свого Mac у Vision Pro і «розмістити його будь-де в просторі». Ви можете переглядати кожну програму Mac окремо, упорядковуючи їх у зручний для вас спосіб.

За словами Apple, Vision Pro призначений для роботи як «приватний портативний 4K-дисплей» при використанні з Mac. Під’єднатися так само просто, як дивитися на сумісний Mac під час носіння гарнітури Apple Vision.

До Vision Pro можна під’єднати аксесуари Mac, у тому числі Magic Keyboard і Magic Trackpad для введення. Підключення аксесуарів Bluetooth дозволяє продовжувати використовувати типовий робочий процес Mac із заміною дисплея на Vision Pro.

Vision Pro планується запустити на початку 2024 року, тому ми не дізнаємося більше про те, як він функціонує як фактична заміна дисплея Mac, до цієї дати. Ціна гарнітури починається від $3499.


[ оригинал ]