FROLOV представив нову колекцію MOLODA під час першого сольного шоу на Тижні Моди у Лондоні

Креативний директор бренду, Іван Фролов, створював нову колекцію, що була презентована в Bulgari Hotel London, натхненний відчуттями молодості, свободи та розквіту.

У цьому сезоні FROLOV використав концепцію силуетів, схожих на скульптури, що прикрашені трояндами. Ці елементи були натхненні творчістю української художниці Жанни Кадирової. Крім того, у колекції є чорні та білі шовкові сукні-халати зі знаковими серцями FROLOV, виконаними у формі ультразвука.

Впізнаване серце FROLOV у цій колекції підсилює любов Івана до його рідного Києва, де, попри можливість загубитися в почуттях страху, місто все живе і розцвітає. Додатковий омаж столиці України також зображений в золотих мереживних каштанах.

Ручне дзеркало у формі серця використовується FROLOV як елемент сили в кутюрній колекції. У новому релізі вони виготовлені за допомогою традиційного метода з поліруванням, що підсилює їх міцність. Так дзеркальце у формі серця стало аксесуаром, який ніколи не розіб’ється.

До MOLODA також увійшли бестселери FROLOV: корсети й корсетні сукні, прикрашені кристалами Swarovski, які бренд спеціально розробив з майстрами кристалів. Роботу над колекцією, а також показ, супроводжували пісні української музики 70-х років: “Червона троянда” і “Каштани падають” Юлії Пашковської; “Моя любов” Ліни Прохорової; “У долині туман” Миколи Кондратюка. Вони всі передають дух колекції: молодість, грайливість, натхнення і свободу.

Показ відбувся завдяки підтримці Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та у рамках Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» від Ukrainian Fashion Week.

Читайте також: ЗАДЗЕРКАЛЛЯ: НОВА КУТЮРНА КОЛЕКЦІЯ FROLOV 


Источник marieclaire.ua