Гороскоп на 18 вересня для всіх знаків зодіаку: кому варто чекати на неприємності?

Не найлегший день місячного календаря, коли людину можуть очікувати неприємності – як фізичні, так і моральні. І якщо від загрози фізичної агресії можна сховатися у стінах власного будинку, то як упоратися з невдоволенням собою та своїм життям, яке може отруювати життя сьогодні?

Зірки рекомендують згадати про те, що депресивний настрій – не більше ніж вплив місячної доби, від якого вже на наступний день не залишиться і сліду.

Гороскоп на 18 вересня для Овнів (21.03 – 20.04)

Непросту енергетику дня можна буде подолати, займаючись фізичною працею, натомість відпочиваючи душею – наприклад, провести генеральне прибирання в будинку чи зайнятися сезонними садово-городніми роботами.

Гороскоп на 18 вересня для Тельців (21.04 – 21.05)

Цього дня необхідно – якщо, звісно, видасться така можливість – відмовитися від спілкування телефоном та в месенджерах соціальних мереж: нічого, крім моральної втоми, це вам не принесе.

Гороскоп на 18 вересня для Близнят (22.05 – 21.06)

Помітивши, що співрозмовник, ким би він не був, виявляє ознаки агресії, негайно закінчуйте розмову, інакше можна буде зіпсувати стосунки з ним – аж до серйозної ворожнечі.

Гороскоп на 18 вересня для Раків (22.06 – 22.07)

З невпевненістю у власних силах, яка може накрити вас у цей час, необхідно боротися всіма можливими силами – низька самооцінка може зашкодити як у професії, так і в особистому житті.

Гороскоп на 18 вересня для Левів (23.07 – 21.08)

Не варто підживлювати своєю енергетикою токсичних людей, які можуть провокувати вас на неадекватні реакції. Краще ставитися до витівок “енергетичних вампірів” спокійно – таким чином спрямована проти вас злість повернеться їм бумерангом.

Гороскоп на 18 вересня для Дів (22.08 – 23.09)

День вдалий для спілкування на всіх рівнях, за винятком романтичних побачень: роздратування, накопичене за попередній час, може стати причиною серйозної сварки з коханою людиною.

Гороскоп на 18 вересня для Терезів (24.09 – 23.10)

В жодному разі не можна втручатися в чужий конфлікт, навіть якщо здається, що без вас там ніяк не впораються. Як це зазвичай буває, сторони суперечки помиряться, а от ви залишитеся винними для кожної з них.

Гороскоп на 18 вересня для Скорпіонів (24.10 – 22.11)

На цей день не варто планувати ділові зустрічі та переговори: партнери не будуть налаштовані на знаходження спільної мови, тому ви нічого не досягнете, а лише дарма витратите час.

Гороскоп на 18 вересня для Стрільців (23.11 – 21.12)

Необхідно бути обережними, відвідуючи місця великого скупчення людей – наприклад, супермаркети: особливо важливо обходити стороною агресивно налаштованих та неадекватних суб’єктів.

Гороскоп на 18 вересня для Козорогів (22.12 – 20.01)

Ваш девіз цього дня – “поміркованість у всьому”: особливо це стосується харчування, на яке необхідно звернути особливу увагу, оскільки будь-яке переїдання загрожує нездужанням і невдоволенням собою.

Гороскоп на 18 вересня для Водоліїв (21.01 – 18.02)

Щоб отримати відповідь на важливе запитання, над яким ви б’єтеся вже тривалий час, звертайте увагу на знаки, які надсилатиме вам Всесвіт. Головне – правильно витлумачити його підказки.

Гороскоп на 18 вересня для Риб (19.02 – 20.03)

Пам’ятайте, що мовчання – золото: що менше ви сьогодні говоритимете, то краще для вас. В цей день є велика ймовірність нажити собі ворогів через непродумані чи сказані у невдалий момент слова.


[ оригинал ]