Тримайтеся від них подалі: чоловіки з якими іменами зраджують найчастіше. перелік

Тема довіри до партнера є основною для будь-якого союзу. Ось тільки жінкам потрібно прийняти, що не всі  чоловіки здатні зберігати вірність одній жінці, якою б сильною не була їхня любов.

Іван – зразковий сім’янин із душею Казанови

Дивлячись на те, як Іван трясеться над своєю родиною, ніколи і не подумаєш, що саме він виявиться “серійним” зрадником з вкрай ненаситною вдачею. А вся справа в тому, що Іван – чоловік, як правило, азартний, тому рідко відмовляє собі в задоволенні пофліртувати з новою красунею, просто щоб перевірити, чи зможе він укласти її в ліжко.

Пряма цитата дослідника Бориса Хігіра про Іванів: “Дорожить шлюбом, але це не означає, що він відмовиться від можливості випробувати свої чоловічі чари на одній з подружок дружини”. 

ВАСИЛЬ 

Він вважає надзвичайно важливим бути галантним, як лицар, з жінками, і йому дуже лестить, коли жінки його вважають. Не дивно, що всі ці загравання «у джентельмена» та «улюбленця публіки» часто переходять грань світського чи робочого спілкування. 

АНДРІЙ 

Часто причиною зрад стає вроджене почуття незалежності, пихатість і навіть гординя. А які «осінні» та «зимові» володарі цих імен привабливі! Не хочете, щоб Андрій втік у чуже ліжко — припиніть чинити на нього тиск і критикувати. І те, й інше — удар по самолюбству. А самостверджуватись така людина віддасть перевагу не поруч із вами, а на боці. 

ДМИТРИЙ 

У Стародавній Греції Дмитром називали чоловіка, якому благоволить богиня родючості Деметра. Так і повелося. Більшість Дім – дуже влюбливі, люблять суспільство прекрасних жінок і дуже комунікабельні. Такий «букет» переваг дає ґрунт для серйозних зрад. Цитата: “Нове почуття захоплює його так сильно і нероздільно, що він без особливих докорів совісті змінює свої симпатії”. 

ПЕТРО 

Постійна зміна партнерок у Петра, навіть за наявності багаторічної пари, обумовлена, як правило, двома факторами. Перший — підвищена сексуальна активність, що часом межує з еротичним божевіллям. Другий — вічні пошуки кохання. З дитинства таким хлопчикам не вистачає теплоти і уваги, вони потребують підвищеної ласки і турботи, ось і з віком вирушають на пошуки цього ненаситного і всепоглинаючого кохання. 

СТЕПАН

Вся справа у простій банальності: навіть найвеселішій чоловічій компанії Степи віддадуть перевагу суспільству жінки. У присутності жінки такий чоловік розквітає, невмовкає, стає щедрим на компліменти… На жаль, але в нього дуже мінливий (читай мінливий) характер. 

ДАНИЛО

Ревнивець і власник. З дитинства наполягає на тому, щоб його друзі та подруги були вірні тільки йому та постійно перебували поруч. І з роками це почуття лише посилюється. При цьому часто сягає абсурду: він вимагає 100% вірності від своєї коханки. Цікаво, що зраджує Данило не «для здоров’я», азарту чи спортивного інтересу — у новій знайомій чи колезі його збуджує розум! Дівчата-інтелектуалки стають фатальними для його сім’ї. 

Читайте також:

Лікарі роблять усе можливе: співак Ігор Ніколаєв у тяжкому стані потрапив до лікарні

Ось це пощастило мужику: звичайний сантехнік знайшов золото, яке заховали 2 тисячі років тому

Була однією ногою на тому світі: Леся Нікітюк розповіла, як мало не загинула через мочалку


Источник hyser.com.ua