Про що жінка мовчить: дизайнерка Альона Беттяр, AMG

Український бренд AMG - добре знають українські та закордонні шанувальники стилю першої леді Олени Зеленської. Впізнавані сілуети, стримана елегантність та вишукані кольори - в ДНК бренду. Його засновниця та дизайнерка, інфлюєнсерка Альона Беттяр відповіла на запитання Marie Claire.

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Час, в який ми живемо не піддається жодній тверезій та конструктивній оцінці. Змінилися цінності, сприйняття, вектори. Важливою залишилася база — все, що може принести позитивні зміни — і про це важливо говорити і постійно. Підтримка, донати, допомога, свідомість — саме ці речі зараз мають бути основою суспільства.

Я намагаюсь постійно підтримувати своїх друзів, а також спокійно реагувати на будь-які агресивні викиди, адже розумію, у якому ми всі зараз стані.

Позитивні емоції — це те, про що я не можу сьогодні мовчати, і те явище, про яке не хочеться забувати.
А от осуд, хейт, ядучі коментарі — які всім нам добре знайомі — хотілося б викоренити раз і назавжди. У настільки складний час для України важко всім, і на мою думку, критикувати когось чи давати оцінку тим чи іншим діям не варто. Усі ми зараз намагаємось вижити за абсолютно не нормальних умов. Комусь дуже страшно, хтось виїхав з країни і вважає, що це найкращий шлях врятувати себе.
Тому я була б щаслива, якби увагу ми приділяли дійсно важливим речам і не витрачали час на зайву агресію.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Мені завжди приємно просто побути поруч і в тиші: я годинами можу сидіти і спостерігати за дітьми та рідними. Саме це мене дуже наповнює та дає сили.

Насправді, через мовчання я проходжу весь спектр емоцій — злість, сумніви, хвилювання. Переконана, що виважені рішення і важливі речі потрібно робити у спокої, бо саме з тишею приходить правильна відповідь.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Мені було важко похвалити себе все свідоме життя. Я постійно шукала недоліки та слабкі місця, не вірила у власний успіх та постійно вдосконалювалася, зі складністю приймала компліменти. Але після початку повномасштабного вторгнення в мене всередині щось зрушило: я отримую задоволення від кожної дрібнички, яку я роблю, навіть, якщо я просто зробила щось рутинне.

Наприклад, прокинулась та зробила каву, приготувала їжу, прийшла на роботу та підбадьорила команду.

Чи, масштабніше — коли Олена Зеленська вдягає якусь з наших суконь, і чудово у ній виглядає. Зараз я не витрачаю час на сумніви — і справді радію через дрібниці та дякую за кожен прожитий день. Щодня я відчуваю щастя, що у мене є ще один ранок — тепер значно гостріше відчувається власне життя і хочеться насолоджуватись кожною миттю.

Відверто, раніше я проводила менше часу із сім’єю, була постійно на бігу та не приділяла близьким достатньо уваги. Сьогодні все змінилося — я вдячна за кожен день, що у нас є, а також, що мої рідні біля мене.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Власне, беручи до уваги попереднє запитання — і новознайдену цінність того, що я роблю, можу сказати, що найкрасивіші речі, які я маю — це вбрання, що я створила власними руками.

Я однаково люблю речі, які створила 10 років тому і речі, які було випущено у минулому дропі. Одяг A.M.G. не має сезону, він завжди залишається актуальним. Це моя пристрасть та справа мого життя. Із самого дитинства я любила гарні речі, мода була для мене важливою з самого малечку завдяки бабусі, що розвинула в мені гарний смак. Саме так сформувалася любов до одягу, яка переросла у справу життя.

Якщо вибирати щось одне — напевно, це буде невагома шовкова сукня кольору молодої трави — з нового дропу. Вона втілює всі емоції та відчуття, які я вклала у нову колекцію — захоплення природою, жінками та життям.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Не спати. (Сміється.) Думаю багато хто розділить це бажання. Дуже б хотіла мати можливість втілювати якомога більше ідей і планів у життя, не гаючи часу.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, що б це було?

Я б точно залишила спогад про свою історію кохання. Мій чоловік підтримує мене все життя — і є моїм другом і партнером. До того ж, для мене історія, коли стосунки сповільнюють карʼєру — абсолютно не близька. Любов допомагає нам досягти наших цілей, мати вищі амбіції, адже наші партнери та почуття до них додають нам впевненості, коли ми сумніваємось у наших силах.

Звісно, були часи, коли було важко, але кохання — це субстанція, яка все перемагає: усі страхи та несправедливість, і веде тебе вперед до нереального результату. Щире чисте кохання — це щось неймовірне.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Я б не хотіла тут розділяти, для мене чесноти і недоліки однакові для всіх людей. На мою думку, як чоловіка, так і жінку прикрашає чесність, щирість, доброта. Звичайно, материнська турбота і любов прикрашає жінку, бо немає нічого кращого у цьому світі, ніж бути матір’ю — але так само це важливо і для батьківства. Я вірю, що є закони Всесвіту, саме їх правильне виконання додає краси людині та її вчинкам.

 

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я б була “Маргаритою” без солі і цукру. Тонізуючим, свіжим та надихаючим.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Мені дуже пощастило з батьками: у нас із самого малечку було із ними якесь інтуїтивне розуміння один одного, і я завжди прислухалась до них. Вони не лише мої батьки — вони мої найкращі порадники. Тому я завжди слухала і маму, і тата. І ніколи ні про що не жалкувала: їхня мудрість та досвід допомагають мені давати раду власному життю і сьогодні.

Чим пахне щастя?

Для мене щастя має різні запахи: запах природи, запах моїх дітей, який є просто унікальним для кожної матері. Щастя має аромат свіжого хліба з маслом та запах домівки, в якому переплітається все рідне.

Читайте також: ГЛИБОКІ СНИ — НОВА КОЛЕКЦІЯ ВІД AMG, ЩО ВІДДАЄ ПОШАНУ ГАРМОНІЇ З ПРИРОДОЮ 


Источник marieclaire.ua