Відразу кілька багатоповерхівок перетворилися на пекельну купу пилу: відео з Туреччини, яке вразить кожного

У турецькому місті Малатья, яке раніше постраждав від потужного землетрусу, відбувся значний крок у відновленні. За допомогою контрольованих вибухів одночасно було знесено дев’ять 15-поверхових будівель.

Про це пише «apostrophe», посилаючись на дані Trthaber.

Місту Малатья завдано значної шкоди внаслідок землетрусів магнітудою 7,7 та 7,6, що сталися у Пазарчикській та Ельбістанській провінціях. З більш ніж 36 000 будівель, які серйозно постраждали від цих сейсмічних явищ, близько 6 000 було знесено в рамках робіт з реконструкції. У той час як малоповерхові будівлі зазвичай зносять за допомогою будівельної техніки, висотні будівлі, подібні до цих дев’яти 15-поверхових будівель, були зруйновані за допомогою контрольованої вибухівки. Цей метод був використаний в районі Ешілтепа в рамках процесу реконструкції з метою пожвавлення постраждалих районів.

Контрольоване знесення цих дев’яти 15-поверхових будівель у Малатьї знаменує собою значний крок уперед у відновленні міста після руйнівних землетрусів. Такий підхід до знесення дозволяє більш ефективно розчищати пошкоджені конструкції, відкриваючи шлях для продовження реконструкційних робіт. Хоча землетруси завдали величезних збитків, місто поступово відновлюється та рухається до відновлення нормального життя для своїх мешканців.

Читайте також:

Не хочете повертатися самі – чекайте проблем удома: у Зеленського розповіли, що чекає на чоловіків, які виїхали з України

Раніше так готували у багатих українських будинках: рецепт дерунів із м’ясом, які готуються у горщиках

Тільки не хапайтеся за голову: яким може бути курс долара вже наступного тижня


Источник hyser.com.ua