Загадковий смартфон Google Pixel помічений на сертифікації UL Demko з акумулятором на 4942 мАг

Google активно працює над низкою майбутніх смартфонів. Це включає в себе Pixel 8a, флагманську серію Pixel 9 і довгоочікуваний Pixel Fold 2.  Ми вже бачили уявлення про дизайн Pixel 8a через роздрібну упаковку, яка просочилася в мережу, а також з’явилися рендери Pixel 9 і Pixel 9 Pro, які демонструють чітку мову дизайну майбутньої серії смартфонів компанії. Тепер до суміші додано новий елемент.

Сертифікація Google Pixel GH2MB UL Demko

Майбутній смартфон Google з номером моделі GH2MB був помічений на сайті сертифікації UL Demko. Сертифікація підтверджує, що пристрій матиме батарею ємністю 4942 мАг, яка, ймовірно, продаватиметься як приблизно 5000 мАг.

Ємність акумулятора цього таємничого пристрою натякає на те, що це може бути не традиційно бюджетний Pixel 8a. Його розмір більше відповідає очікуванням щодо акумулятора флагманської серії Pixel 9, особливо варіантів Pro. 

Також можливо, що ця сертифікація стосується Pixel Fold 2, оскільки більший акумулятор підійде для вимогливого форм-фактора складаного телефону. Але в списку не вказано, що саме це за пристрій. Подальші сертифікації повинні пролити більше світла на справжню ідентичність і характеристики GH2MB у найближчому майбутньому. 

У відповідних новинах Pixel новий чіпсет Tensor, ймовірно Tensor G4, був помічений у списку Geekbench. Цей чіп може використовуватися в майбутніх Google Pixel 9 і Pixel Fold 2.

Однак список Geekbench показує, що SoC має восьмиядерний процесор, тоді як Tensor G3 має дев’ять ядер. Крім того, його продуктивність здається трохи гіршою, ніж у попередньої моделі. Це може бути тому, що це інженерна модель, але компанія, яка зменшує кількість ядер, трохи збиває з пантелику. 


[ оригинал ]