Чоловік говорить: Олександр Рудинський, актор фільму “Лишайся онлайн” 

Драма “Лишайся онлайн”, режисерки Єви Стрельнікової, була першою роботою актора після початку повномасштабного вторнення. Улітку 2022-го чоловік втілив на екрані образ безстрашного та відчайдушного солдата ТРО. Стрічка виходить у національний прокат 28 березня. Актор Олександр Рудинський відповів на запитання рубрики Marie Claire.

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Чесно кажучи, не знаю відповіді на це питання, бо і сам з’ясовую це. Однак, одне правило, яке я виховував в собі ще з підліткового віку – це тримати слово. На мою думку, це дуже важливо для чоловіка.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Найголовніший урок – це не втручатися в бажання своєї дитини. Особливо, коли йдеться про підлітковий вік, саме тоді, коли дитина вирішує чим хоче займатися далі. Також важливим уроком є самостійність. 

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Був, це 2014 рік, коли у 18 років, я переїхав із Миколаєва до Києва. Саме тоді я почав свідомо займатися професією, вступив у театральний університет. Саме це було відправною точкою формування мене як особистості. 

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Напевно, це просто і банально, але любов. Любов до партнера, любов до дружини, до дитини. Любов, в першу чергу, до своєї професії, бо якби не було цієї любові, то я б цим не займався. 

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Так, я вважаю, що повноцінно знайшов себе.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Отримання задоволення від процесу. Коли люди, які зі мною поруч, так само отримують задоволення. Це стосується і кіно і театру, і коли глядач отримує задоволення від того, що ми робимо, то напевно це і є успіх для мене. 

Як виглядає ваш стандартний день?

Я прокидаюся, снідаю зі сім’єю, їду в театр на репетицію, потім може бути продовжена репетиція, потім вистава. Або ж у мене заняття зі студентами, якщо паралельно триває якийсь знімальний процес, то в один день може бути і вистава і зйомки, або репетиція і знімальний день. 

Які якості партнера для вас важливі?

Назву лише одне слово – компроміс. 

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?

Можна сказати будинок, або ж машина, але нехай буде обручка. Я її постійно знімаю через зйомки і перевіряю чи не загубив. Якщо ж загублю її, то дуже сильно засмучуся.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Найважливішим вважаю – не обманювати себе, бо у своєму житті я зустрічав чимало людей, які були змушені займатися тим, що не приносило їм ніякого задоволення, жили з тими людьми, яких вони не любили. Можна сказати, що вони не жили, а виживали. Цього я завжди дуже сильно боявся. Найменш важливим в житті, я вважаю написання якимось гнівних коментарів. Напевно, для мене, це найбезглуздіше заняття. 

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Це фільм “20 днів у Маріуполі”, бо це фіксація жаху, без жодних художніх домішок. Маю надію, що цей твір вплине на європейське суспільство, і не лише на європейське.Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: КАТЕРИНА КІСТЕНЬ, АКТРИСА ФІЛЬМУ “ЛИШАЙСЯ ОНЛАЙН” 


Источник marieclaire.ua