На території дитячої лікарні «Охматдит» завершені аварійно-рятувальні роботи

У Києві на території дитячої лікарні “Охматдит” завершені аварійно-рятувальні роботи. Внаслідок російської атаки тут загинуло 2 людей. 

На території Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” завершені аварійно-рятувальні роботи. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко:

Внаслідок атаки рф на цій локації 2 осіб загинуло, за медичною допомогою звернулося 32 поранених. Госпіталізовано з травмами 8 дітей. Доба безперервної та самовідданої роботи. Дякую кожному, хто допомагав, рятував, підтримував. Неймовірна сила єдності українців. Загалом станом на зараз у Києві внаслідок російських ударів 8 липня загинуло 29 осіб, серед яких 4 дитини, та 117 людей постраждало, з них – 10 дітей”.

Наслідки російської атаки на лікарню “Охматдит”

У Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, що двоє загиблих – лікарка й родич одного з пацієнтів медичного закладу. Внаслідок терористичної ракетної атаки росіян на дитячу лікарню понад 50 людей отримали поранення; ураження кількох медиків – важкі.

627 дітей перебували в лікарні “Охматдит”, коли в неї влучила російська ракета. Одразу після атаки була організована операція із переведення пацієнтів до інших медзакладів Києва. 94 дитини були доставлені до міських дитячих клінічних лікарень №1, №2, №4, та №7, Інституту нейрохірургії, Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, Національного інституту раку, Перинатального центру №7, клінік “Денис”, “Добробут”. У вцілілих будівлях “Охматдиту” залишилися на лікуванні 68 пацієнтів. 465 дітей, які потребували планового лікування, обстежені, їх тимчасово виписали додому.

У МОЗ повідомили про руйнування. У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна. Зазнали значних пошкоджень два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок. У новому корпусі пошкоджено 12 відділень. З них 8 – хірургічних, 5 – онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії. Пошкоджена також частина єдиної в країні онкогематологічної лабораторії.

Охматдит тимчасово не надає медичні послуги пацієнтам за напрямами “Токсикологія” та “Невідкладна медична допомога”. Призупинив роботу травмпункт.

Зробити благодійний внесок до фонду «Охматдит» можна за посиланням.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Вікторія Говорущенко

Читайте також: СЬОГОДНІ У КИЄВІ ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ


Источник marieclaire.ua