47-річна Могилевська на тлі чуток про вагітність поділилася приємною новиною – всі давно на це чекали

Коли в Мережі з’явилися перші чутки про вагітність 47-річної Наталії Могилевської, багато шанувальників бурхливо відреагували на радісну новину та почали вітати артистку, адже у своїх інтерв’ю знаменитість неодноразово говорила, що хоче велику родину. Що характерно, сама співачка поки що відмовчується, що дає ще більше приводів для розмов. А днями Наталя поділилася новиною.

Так, на своїй сторінці в Instagram артистка опублікувала фото з афішею та оголосила про початок гастрольного туру містами України зі своєю моновиставою «Я вдома».

“Я вдома” у містах України! Мої дорогі перші дати наших зустрічей з вами. 25. 10 КИЇВ. 23.10 Черкаси. 27.10 Чернівці. 28.10 Кам’янець-Подільський. 29:10 Хмельницький. Квитки із завтрашнього дня у продажу! Київ вже доступний за посиланням у шапці профілю. Ps. У якому місті чекаєте?

Шанувальники відразу відреагували і почали перераховувати міста, де її дуже хочуть бачити.

Нагадаємо, що на початку літа Могилевська представила публіці незвичайну моновиставу “Я вдома”, де вона вперше виступає не лише як співачка, а й актриса. Зазначимо, що експеримент мав неймовірний успіх у публіки.

Як ми вже писали, зараз у Мережі активно обговорюють передбачувану вагітність 47-річної Могилевської. Приводом послужили кілька фотографій знаменитості в Instagram, де чітко видно животик, а також її розмови про велику багатодітну сім’ю, які регулярно з’являлися у різних ЗМІ. І хоча сама співачка не коментує чуток, шанувальники продовжують вітати артистку. 

“Наталочка, неужели будут хорошие новости”, “Беременная?”, «Здається мені буде скоро щастя …❤️», «Я думала, що тільки мені здалось??».

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

 

 


[ оригинал ]