Чому орхідею не можна ставити біля вікна, що виходить на захід. Розкрито секрет

Однак, щоб вони росли здоровими і красивими, необхідно враховувати ряд особливостей, у тому числі й те, де краще розташувати їх у кімнаті.

Докладніше про це читайте у нашому матеріалі.

Якщо ви вибрали вікно, яке виходить на захід, то орхідеї можуть отримувати більше сонячного світла та тепла протягом дня. Однак, не варто забувати, що пряме сонячне світло може нашкодити вашим рослинам, і викликати опіки на листі та квітках. Крім того, високі температури можуть негативно вплинути на здоров’я орхідеї і навіть призвести до її загибелі.

Щоб захистити орхідею від прямого сонячного світла та надмірної теплоти, можна використовувати різні способи. Наприклад, можна використовувати тоноване скло або фіранки, щоб створити часткову тінь для рослини. Це допоможе захистити рослину від негативного впливу сонця та зберегти його здоров’я.

Якщо ви хочете, щоб орхідеї росли у здоровому середовищі, то рекомендується вибирати вікна, що виходять на схід чи північ. У таких приміщеннях світло більш м’яке, що створює оптимальні умови для зростання та розвитку орхідей. Однак, якщо ви все ж таки вирішили розташувати орхідею біля вікна, яке виходить на захід, не забудьте захистити її від сонця та тепла.

Читайте також:

Доведеться викинути: чим у жодному разі не можна підгодовувати орхідею

Орхідея пишно цвістиме: що не люблять ці квітки. Помилки, які багато хто повторює

Полює на вас ночами: у яких кімнатах не можна ставити орхідею і чим це небезпечно


Источник hyser.com.ua