Про що жінка мовчить: Леся Пак, дизайнерка та засновниця бренду LESI PAK

"Життя переможе" – девіз молодого українського бренду зі Львова Lesi Pak, який створює одяг для немовлят. В сьогоднішніх реаліях України ці слова мають ще більш важливий і навіть сакральний зміст. На честь Дня Захисту Дітей ми поговорили із засновницею марки Лесею Пак.

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Про що просто неможна мовчати – це успіхи, досягнення або нові ідеї, які можуть бути корисними для тебе або інших. Розповідайте про свої успіхи, сподівання, мрії та цілі. Діліться своїми ідеями і перспективами, що можуть змінити світ навколо вас. А також сьогодні розповідайте про Україну – про її красу, потенціал, культуру та традиції. Всі ми носії українського ДНК і повинні нести його у світ, передавати нашим нащадкам. Передавати українську суть від покоління до покоління – як раз одна з цілей нашого бренду LESI PAK. У кожній колекції ми намагаємося це донести.

А говорити не варто про те, де ви бачили наше ППО і його роботу.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Для мене мовчання є способом возз’єднанням з істинним собою. Споглядаючи мовчки за природою я можу повністю зануритись в свій світ, зрозуміти, що мені потрібно. Внутрішній діалог – найгучніший діалог для мене. Люблю мовчати зі собою на одинці, блукати недрами спогадів та знаходити відповіді, це наче квест чи медитація, в якій я знаходжу нові ідеї, відповіді чи просто мрію.

Саме цей найгучніший діалог відбувається на природі – через її споглядання. Ти наче втягуєш в себе навколишнє, щоб зануритись у внутрішнє.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Мені завжди хочеться зробити більше і більше для нашого бренду LESI PAK – ми створюємо образи для дітей, їх перші в житті ошатні сукні, і хочеться, щоб вони були ідеальні. Тому іноді можу себе сварити, що не втілила у життя ту чи іншу ідею. Хвалила – коли отримала відгуки від клієнтів, що хрестильна сукня LESI PAK тепер буде першою реліквією їх родини. Отримати такі слова – це щастя.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Моя юність пройшла в концертному залі, де ми з моїми коліжанками старанно відпрацьовували хореографії, адже були учасниками народного ансамблю танцю «Покуття».

Керівниця ансамблю була не тільки хореографом – постановником, а й етнографом, тому костюми були в нас бездоганні, які по крихтах збирались по селах. Вишиванки, кептарі, запаски ідеально поєднувались між собою. Ці костюми були справжнім втіленням краси.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Завжди мріяла грати на фортепіано. Моя донечка вчилась у спеціалізованій музичній школі, де я разом з нею вчила ноти, аби краще виконувати домашню роботу. Вчителем я була хорошим, але грати навчилась поки лише вона.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Цих спогадів було б два, адже це народження моїх двох дітей.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Будь-якій людині, незалежно від статі, личать ввічливість і доброта, а не прикрашають грубість і нахабність. Просто ставтеся до людей так, як бажаєте, щоб ставилися до вас. Усміхніться – і отримаєте усмішку у відповідь, подайте руку і подадуть вам. Все у житті простіше, ніж здається.

Якби вам довелося себе порівняти з алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Мені як мешканці Львова набагато ближче кава – що може бути краще за ідеальне еспресо?

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Йти за своєю мрією є корисною порадою, до якої варто всім дослухатися. Я завжди мріяла бути дизайнером, але відмовляла собі в цьому.

Вже пройшло багато часу від моменту, коли себе запитувала: «Ким я хочу стати», але зрозуміла, що як-не-як мрії дитинства рано чи пізно наздоганяють нас. Ця мрія «стати дизайнером» вилилась у бренд Lesi Pak.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? I, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Захват від зовнішності Бреда Пітта на мою думку надто перебільшений, хоча розумію, що він красень. Подобається Адам Драйвер хоча прихильниць в нього точно менше.

Чим пахне щастя?

Піони спали на думку першими. Ці квіти асоціюються у мене з щастям.

Вперше я це зрозуміла дитиною. Це був кінець травня, я йшла на город, зрізала піони, щоб подарувати їх вчительці на останній дзвоник. Аромат цих квітів означав, що тепер мене чекає безтурботне літо в Коломиї.

Тепер ж я просто насолоджуюсь їх ароматом.

Читайте також: MATCH DENIM СТВОРИВШИ БЛАГОДІЙНУ ІГРАШКУ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 


Источник marieclaire.ua