Саманта з’явиться у серіалі «І просто так…»

Акторка Кім Кетролл знову зіграє роль Саманти Джонс. Вона з’явиться у другому сезоні серіалу “І просто так…”, щоправда, всього в одній сцені. 

У травні HBO Max оголосили дату прем’єри другого сезону серіалу “І просто так…”. Це – продовження культового серіалу “Секс і місто”, який розповідав про життя чотирьох подруг у Нью-Йорку. Глядачі полюбили цих героїнь. Шанувальники не могли уявити продовження без усієї четвірки – творчої Керрі Бредшоу, екстравагантної Саманти Джонс, консервативної Шарлоти Йорк і ділової Міранди Гоббс.

Проте у першому сезоні “І просто так…” Саманта не з’явилася. Немов, виконавиця ролі Саманти Кім Кетролл не бачила продовження свого персонажа тому і відмовилася від зйомок. Хоча, ходили чутки й про сварку Кетролл із Сарою Джессікою Паркер.

Сценаристи першого сезону підстрахувалися і залишили Саманту віртуально: Керрі переписувалася з подружкою у месенджері. І правильно зробили, бо є підтвердження того, що Кім Кетролл все ж таки зіграла Саманту, але зняла всього одну сцену. Щоправда, представники акторки поки не дають жодних коментарів. 

Участь Кетролл у другому сезоні зберігалася у таємниці. Немов, вона знімалася окремо від інших акторок ще в березні. Кетролл не спілкувалася з іншими зірками. А її героїню, на відміну від усього акторського складу “І просто так…”, одягала стилістка серіалу “Секс і місто” Патрісія Філд. Кажуть, що це буде невеличка сцена телефонної розмови Саманти і Керрі. Чи є ця інформація правдивою, глядачі зможуть скоро перевірити. Прем’єра другого сезону відбудеться 22 червня.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Silvercup Studios, Instagram / Sarah Jessica Parker

Читайте також: ВИЙШОВ ПОВНИЙ ТРЕЙЛЕР ФІЛЬМУ «БАРБІ»


Источник marieclaire.ua