Apple представили iPhone 15

Компанія Apple представила оновлену лінійку смартфонів iPhone 15. Вони з’являться у продажі 22 вересня. Попередні замовлення стартують з 15 вересня. 

Компанія Apple представила оновлену лінійку смартфонів iPhone 15. Вони будуть доступні в п’яти кольорах: рожевому, жовтому, зеленому, синьому та чорному. Виробники удосконалили дизайн, зокрема дисплей. На новому смартфоні Dynamic Island на початковому екрані буде адаптуватися під користувача. Тепер легше буде керувати картами, слухати музику, отримувати повідомлення тощо. Творці iPhone 15 обіцяють, що він стане надійнішим. Для цього тут зміцнили переднє скло та покращили захист від вологи та пилу. 

На новому смартфоні покращили камеру. Вона 48-мегапіксельна і має знімати ідеальні портрети. До речі, для цього не треба спеціально переходити в портретний режим: iPhone сам розпізнає обличчя. Ще на смартфоні покращили функцію нічної зйомки – зробили деталі більш чіткими, а кольори – більш яскравими. 

Лінійка iPhone 15 має нову зарядку. Ці моделі використовують роз’єм USB‑C, що є загальноприйнятим стандартом. Тепер можна буде одним кабелем заряджати iPhone, Mac, iPad і оновлені AirPods Pro. Також безпосередньо від iPhone за допомогою роз’єму USB‑C можна заряджати AirPods або Apple Watch. 

Ціни на iPhone 15 і iPhone 15 Plus становитимуть 799-899 доларів. На iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max – 999-1199 доларів. Попередні замовлення стартують з 15 вересня. Нові смартфони з’являться у продажі 22 вересня. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Apple

Читайте також: APPLE ПРЕДСТАВИЛИ НОВИНКУ VISION PRO — ГАРНІТУРУ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ


Источник marieclaire.ua