Вийшов другий трейлер нового фільму Скорсезе «Вбивці квіткового місяця»

Apple TV і Paramount Pictures показали другий трейлер нового фільму режисера Мартіна Скорсезе “Вбивці квіткового місяця”.

“Вбивці квіткового місяця” – довгоочікуваний фільм режисера Мартіна Скорсезе. Прем’єра стрічки відбулася у травні під час 76-того Каннського кінофестивалю. В основі сюжету – однойменний бестселер Девіда Гранна. Автор розповідає про події, що відбувалися у 1920-х роках у штаті Оклахома у окрузі Осадж. Після відкриття нафтового родовища там стається низка жорстоких вбивств. 

"Вбивці квіткового місяця" Скорсезе другий трейлер

“На рубежі 20-го століття нафта принесла багатство нації Осадж. Відразу вони стали одними з найбагатших людей у світі. Багатство цих корінних американців привернуло білих помічників. Вони маніпулювали, вимагали та крали стільки грошей Осаджа, скільки могли, перш ніж вдатися до вбивств. Фільм “Вбивці квіткового місяця” заснований на реальних подіях та розказаний через неймовірний роман Ернеста Буркхарта (Леонардо Ді Капріо) та Моллі Кайл (Лілі Гладстон). Це епічна кримінальна сага, де справжнє кохання перетинається з невимовною зрадою”, – розповідають творці стрічки.

Разом з Леонардо Ді Капріо та Лілі Гладстоун у фільмі зіграли Роберт Де Ніро, Джессі Племонс, Танту Кардінал, Кара Джейд Майєрс, Джаней Коллінз та Джилліан Діон. Стрічка “Вбивці квіткового місяця” з’явиться у кінопрокаті 6 жовтня. А потім транслюватиметься на Apple TV+.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Leonardo DiCaprio

Читайте також: ПЕНЕЛОПА КРУС, АДАМ ДРАЙВЕР І ПАТРІК ДЕМПСІ У БАЙОПІКУ «ФЕРАРРІ»: ОФІЦІЙНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ТИЗЕР-ТРЕЙЛЕР


Источник marieclaire.ua