Поєднання маскулінності і фемінності у спільній колекції WKMFxAgape

Коли два українські бренди одягу та прикрас об’єднуються у творчій співпраці, зароджується абсолютно нове бачення та прочитання виробів. Підтвердження цьому – спільна колекція WKMFxAgape. У колаборації вдалося відобразити новий погляд на розуміння жіночності та значення прикрас в образі.

“Ми об’єднались у спільній колекції WKMFxAgape, аби продемонструвати свіжі погляди на власні вироби, творчий процес і розуміння фемінності. “Синергія створення” — так ми описуємо запуск. Вироби цього сезону поєднують в собі жіночність та повсякденність. Колекція WKMF про комфорт кожної з нас. Основною цінністю бренду незмінно лишається особлива увага до деталей та матеріалів”, — зазначає засновниця бренду WKMF Катя Захараш.

В осінньому дропі базові речі переплітаються з трендовими деталями. Костюми з жилетами, маскулінні сорочки, асиметричні кардигани, джинси, базові сірий, чорний, молочний та актуальний коричневий кольори. Із трендових речей – костюм зі спідницею і бомбером та палаццо з темного деніму.

Кожна річ знайде своє місце в осінній базі, яка формуватиме гардероб не один сезон. В новій колекції використали натуральні італійські тканини пряжу, які підійде як для демісезону, так і для зими.

“Лінія прикрас стала першим досвідом в колаборації із брендом одягу. Кожна з них витончено транслює істинно жіночі стани, зовнішній прояв внутрішнього: жіночність без соціальних меж, безумовну самоповагу до внутрішніх бажань. Скромна розкіш проявляти себе через деталі. Вироби досить універсальні і доводять, що перли не менш прекрасні і комфортні у повсякденності. Та, безумовно, незамінні супутники особливих заходів та приводів”, – коментує співпрацю засновниця бренду Agape Анна Агапова.

У спільній колекції з WKMF бренд Agape представив характерні, проте доволі сміливі для бренду інтерпретації акцентних моносережок, сережок, браслетів з намистинами, чокерів та каблучок. Кожна прикраса доповнить повсякденні образи або ж стане виразною деталлю у вечірньому вбранні.

Читайте також: COVER ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ ДРОП ПРО ЧУТЛИВІСТЬ ТА СИЛУ ЖІНКИ 


Источник marieclaire.ua