Зеленський прокоментував слова Путіна про переговори з Україною. Що відомо

В Україні майже два роки триває війна. Два довгі роки втрат і придбань, два роки несамовитої ненависті та спроб знайти себе у нових реаліях. Багато хто запитує, чи можливий світ? Можливий, якщо Путін виведе війська та погодиться виплатити репарації, видати всіх військових злочинців та сяде у в’язницю сам. Але це бачення виходу ситуації із позиції українців. А ось єдиною метою Путіна є знищення України, він говорить про переговори лише з метою отримати паузу для посилення своїх військ.

Таким чином, радник глави Офісу президента України, Михайло Подоляк, прокоментував заяву Путіна про те, що Росія ніколи не відмовлялася від переговорів, інформує УНІАН.

Згідно з заявою Подоляка, єдине місце, де можуть відбуватися переговори з Росією – це Гаага, і світовій спільноті варто це зрозуміти. Він пояснив, що не можна вести діалог із вбивцею, який відкрито вбиває. Кремль не пропонує миру чи правила, а лише хоче узаконити право вбивати.

“Переговори про що? Людина зайшла на чужу територію, вбила людей. Переговори про що з нею вести? Про який світ? Ні, це не про мир. Він пропонує капітуляцію: “Ви повинні визнати, що я ваших людей вбивав правильно, що я взагалі маю право вас вирізати тут усіх”. Про це з ним розмовляти?” – обурився він.

Радник голови ОП дав зрозуміти, що таким чином Кремль намагається втягнути всіх у свою характерну гру. Вони пропонують фіктивні переговори, щоб принизити опонентів і поки вони уповільнюють інтенсивність вогню, Росія зможе набрати ресурси, провести оновлення та ротацію своїх сил, щоб продовжити знищення. Подоляк наголосив, що це не переговори, а просто пауза, щоб вони могли донабрати людей та продовжити свої жорстокі дії.

Читайте також:

Невже прощаються? До головної клініки Кремля, де лежить у комі Кадиров, з’їжджаються дорогі авто

Не прижилася нирка після пересадки: у ЗМІ розповіли, що сталося з Кадировим

Хто замінить Кадирова після його похорону: Кремль уже знайшов заміну. Названо три прізвища


Источник hyser.com.ua