OnePlus Pad Go отримає дисплей з роздільною здатністю 2,4K

OnePlus дебютував у своєму першому планшеті в Індії пару місяців тому, а тепер компанія розглядає свій другий планшет – OnePlus Pad Go, який буде представлений в Індії. Майбутній планшет розважатиме ринок середнього класу своїм високоякісним дисплеєм і специфікаціями. Дотримуючись тенденції останніх кількох днів, OnePlus представив свої функції дисплея на офіційній цільовій сторінці продукту на веб-сайті OnePlus.

Компанія підтверджує наявність роздільної здатності дисплея 2,4K для кращого перегляду. У недавньому інтерв’ю президент і головний операційний директор OnePlus Кіндер Лю також пролив світло на характеристики дисплея пристрою. Він підтвердив, що панель зі співвідношенням сторін 7:5 дуже схожа на OnePlus Pad.

Технічні деталі OnePlus Pad Go є небагато, але підтверджено, що він доступний і буде поступатися конкурентам у середньому сегменті.

Технічні характеристики та характеристики OnePlus Pad Go

Очікується, що OnePlus Pad Go буде представлений у кольорі «Twin Mint», який пропонує як матове, так і глянцеве покриття.

Можливість для роз’єму 3,5 мм досить низька; Тим часом він поставлятиметься з OxygenOS 13 на базі Android 13. OnePlus Pad Go запропонує кілька захоплюючих функцій, які покращать синхронізацію між вашим телефоном і планшетом OnePlus. Користувачі зможуть синхронізувати вміст буфера обміну та легко обмінюватися файлами, а також запропонують можливість використовувати точки доступу безпосередньо з планшета. Інші функції, такі як віддзеркалення екрана, синхронізація сповіщень і керування дзвінками, будуть частиною OnePlus Pad Go.


[ оригинал ]