Аліна Гомон, Вікторія Кагаловська, Катя Тейлор, Тоня Ноябрьова й Костя Клепка відвідали прем’єру фільму «Пам’ять любові»

У київському кінотеатрі «Оскар» відбулася прем’єра мелодрами «Пам’ять любові». Головну роль у картині виконала оскароносна акторка Джессіка Честейн, зірка фільмів «Інтерстеллар», «Воно 2», «Марсіянин» тощо. Стрічка виходить у кінотеатрах уже 28 березня.

Сюжет фільму «Пам’ять любові» розгортається навколо жінки, на ім’я Сильвія (Джессіка Честейн), яка проживає детально сплановане рутинне життя. Доля зіштовхує її з Солом — чоловіком, що постійно втрапляє в чудернацькі ситуації, бо забуває те, що з ним сталося буквально кілька годин тому. Їхня зустріч розпочалася з дивного непорозуміння, але цей випадок зближує обох і змушує замислитись, що не такі вже вони й незнайомці.

Партнером Честейн на знімальному майданчику став номінант премії «Еммі» Пітер Сарсґаард. Серед його попередніх робіт — ролі в картинах «Бетмен», «Ціна правди», «Джекі». За свою гру в «Памʼяті любові» Сарсґаард отримав Кубок Вольпі як Найкращий актор Венеційського кінофестивалю 2023 року, обійшовши, зокрема, Джейкоба Елорді («Прісцилла»), Адама Драйвера («Феррарі») та Бредлі Купера («Маестро»).

Режисер та автор сценарію — Мішель Франко, лауреат престижних нагород фестивалів класу А. Картина «Новий порядок» принесла йому «Срібного лева» — Ґран-прі журі Венеційського кінофестивалю, а стрічка «Хронік» — Приз за найкращий сценарій Каннського кінофестивалю.

Покази в Україні здійснюються за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».Читайте також: «Я ЩИРО РАДА, ЩО ВИ, УКРАЇНЦІ, СТАЛИ ЩЕ СИЛЬНІШИМИ»: ДЖЕССІКА ЧЕСТЕЙН ДАЛА ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю НАПЕРЕДОДНІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМ’ЄРИ “МАТЕРИНСЬКИЙ ІНСТИНКТ” 


Источник marieclaire.ua