Вийшов трейлер нового фільму Йоргоса Лантімоса

Кіностудія Searchlight Pictures показала трейлер нового фільму Kinds of Kindness режисера Йоргоса Лантімоса. 

Сьогодні вийшов трейлер нового фільму цьогорічного номінанта на премію “Оскар”, режисера Йоргоса Лантімоса. Стрічка Kinds of Kindness (“Види доброти”) спочатку мала іншу назву – And (“І”). Вона була анонсована у вересні 2022 року. Тоді сюжет тримався у секреті. Було відомо лише те, що сценарій фільму пишуть Йоргос Лантімос і Ефтіміс Філіппу. Зйомки проходили у Новому Орлеані. Зараз творці Kinds of Kindness зізнаються, що це буде байка-триптих:

“Kinds of Kindness – це байка-триптих про людину без вибору, яка намагається взяти під контроль власне життя. Про поліцейського, який стривожений тим, що його зникла безвісти дружина повернулася і здається іншою людиною. І про жінку, яка вирішила знайти певну людину з особливими здібностями, якій судилося стати неймовірним духовним лідером”.

Одну з головних ролей виконує акторка Емма Стоун, яка цього року отримала “Оскар” за гру у фільмі Лантімоса “Бідолашні створіння”. Також у ролях Джессі Племонс, Віллем Дефо, Маргарет Куеллі, Хонг Чау, Джо Алвін, Мамуду Аті, Хантер Шафер. Фільм з’явиться у кінотеатрах 21 червня.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Searchlight Pictures

Читайте також: ВИЙШОВ ТРЕЙЛЕР ДО ФІЛЬМУ “БУДИНОК “СЛОВО”. НЕСКІНЧЕНИЙ РОМАН” ПРО ПИСЬМЕННИКІВ “РОЗСТРІЛЯНОГО ВІДРОДЖЕННЯ”


Источник marieclaire.ua