Національна кінопремія «Золота Дзиґа» оголосила довгий список

Національна кінопремія “Золота Дзиґа” оголосила довгий список. У конкурсі Восьмої Кінопремії візьмуть участь 50 робіт. 

Сьогодні було оголошено довгий список фільмів-претендентів на Восьму Національну кінопремію “Золота Дзиґа”. Цього року у конкурсі візьмуть участь 50 робіт. Це 10 повнометражних ігрових, 12 повнометражних документальних, 14 короткометражних, 4 анімаційні фільми та 10 серіалів.

На Восьму Національну кінопремію “Золота Дзиґа” претендують:

Ігровий повнометражний фільм:

“Батько”, “Довбуш”, “Королі репу”, “Ля Палісіада”, “Мій карпатський дідусь”, “Уроки толерантності”, “Шлях поколінь”, “ШТТЛ”, “Я, Ніна”, “Як там Катя?”.

Документальний повнометражний фільм:

“20 днів у Маріуполі”, “Бартка”, “Євродонбас”, “Життя на межі”, “Залізні метелики”, “Звідки куди”, “Зірка. Дума про право”, “Іван і Марта”, “Король Лір: як ми шукали любов під час війни”, “Нескінченність за Флоріаном”, “Правило 2 стін”, “СвітлоТіні Івана Чендея”.

Короткометражний ігровий фільм:

“70 000 років тому”, “В Парижі ніхто не думає про завтра”, “Велика маленька війна”, “Жива”, “Кінець історії”, “Колискова для кота”, “Шампур”, “Як це було”.

Документальний короткометражний фільм:

“Войси з Бахмута”, “Гості з Харкова”, “Лелеки завжди повертаються додому”, “Ми повернемо довіру харківʼян та будемо якісно обслуговувати житлові будівлі”, “Під крилом ночі”, “Чорнобиль 22”.

Анімаційний фільм:

“Зупинка”, “Маріуполь. Сто ночей”, “Мокош”, “Орка”. 

Серіал:

“Волонтери”, “Гарячий”, “Друзі”, “Моє кіно”, “Новорічна шкереберть”, “Перевізниця”, “Сховища. Вісім історій”, “Табун”, “Українські палаци. Золота доба-2”, “Штурм”.

Члени Кіноакадемії розпочали голосування за номінантів. Воно триватиме до 6 травня. Номінанти “Золотої Дзиґи” у 21 номінації стануть відомі не пізніше 13 травня. Імена переможців Восьмої Кінопремії будуть оголошені у червні 2024 року.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Кінопремія “Золота Дзиґа”

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗАПОЧАТКУВАЛИ КІНОФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО, ЗНЯТОГО ПІД ЧАС РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ


Источник marieclaire.ua