“Ти мене любиш?” у Києві відбулася зіркова премʼєра фільму Тоні Ноябрьової 

У Києвіт відбувся допрем’єрний показ стрічки “Ти мене любиш?” Тоні Ноябрьової.

Кіра, історію якої розповідає Тоня Ноябрьова у фільмі “Ти мене любиш?”, є уособленням покоління, яке будує своє майбутнє в новій, незалежній державі. Як і більшість українських підлітків з 90-х, головна героїня, проходить всі етапи свого становлення в умовах абсолютної невизначеності. Безтурботне дитинство перетворюється на справжній вихор, що тягне за собою безліч питань та проблем.

«У “Ти мене любиш?” Тоні Ноябрьовій вдалося найважче – зняти про ніжність та крихкість. Юності, чеського кришталю на новорічному столі та взагалі часу. У Штатах колись так вміли Гас Ван Сент та Коппола-молодша, а такі українські фільми можна перерахувати на пальцях однієї руки. Кожен кадр у фільмі – це чиїсь рішення: режисера, оператора, монтажера, художників, костюмерів – і в “ТМЛ?” майже всі вони правильні. Ви мене знаєте, я слова доброго про українське кіно не скажу. Але тут втриматися не зміг», – ділиться Олексій Тарасов, головний редактор Радіо NV.

«Я вперше знайомилась з Тонею та її творчістю. Вона смачна. От сама вона і фільм її так само. Я його зʼїла і мені було дуже в кайф. Красивий,талановитий,розумний,щемливий. В кінотеатрах вже, тож обов’язково підтримайте український кінематограф і талановитих людей. Велкам ту “Ти мене любиш?”», – поділилася відгуком акторка Даша Легейда.

Читайте також: SMALL TALK: РЕЖИСЕРКА ТОНЯ НОЯБРЬОВА ПРО НОВИЙ ФІЛЬМ «ТИ МЕНЕ ЛЮБИШ?» 


Источник marieclaire.ua