«Бріджертони 3»: що буде у другій частині третього сезону

Netflix показали трейлер другої частини третього сезону серіалу “Бріджертони”. Глядачі побачать продовження історії 13 червня.

Netflix показали трейлер другої частини третього сезону серіалу “Бріджертони”. У новому сезоні у центрі сюжету опинилися Пенелопа Фезерінгтон і Колін Бріджертон. Пенелопі давно подобався Колін, але він цього не помічав. Щоб допомогти подрузі вийти заміж, Колін дає їй поради, як закохати в себе чоловіка. Проте згодом закохується у неї. Коли Пенелопі має освідчитися успішний холостяк, Колін освідчується сам. На цьому закінчуєтья перша частина другого сезону. Друга частина обіцяє багато сюрпризів. 

“Новина про заручини Коліна та Пенелопи швидко поширюється. Дехто – у захваті. Інші – шоковані. А Пенелопа і Колін просто хочуть насолодитися своїм коханням. Однак є таємниця, що загрожує їхній радості. А саме – секрет Пенелопи, яка є леді Віслдаун, авторкою скандального видання. Чи розкриє вона правду, якщо може багато чого втратити?” – анонсують події творці “Бріджертонів”. 

Чотири останні епізоди третього сезону серіалу “Бріджертони” можна буде переглянути вже наступного тижня. Друга частина з’явиться на Netflix 13 червня. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Netflix

Читайте також: КОЛИ ВИЙДЕ ЧЕТВЕРТИЙ СЕЗОН СЕРІАЛУ «ЕМІЛІ В ПАРИЖІ»


Источник marieclaire.ua