Apple Music назвали 100 найкращих музичних альбомів усіх часів

Apple Music назвали 100 найкращих музичних усіх часів. Переможців обирали разом з відомими артистами, авторами пісень, продюсерами та експертами. 

Apple Music назвали 100 найкращих альбомів усіх часів. Це – сучасний рейтинг найкращих записів 21-го століття. Разом з командою експертів рейтинг створювала обрана група виконавців, авторів пісень, продюсерів і професіоналів галузі. Серед них були Марен Морріс, Фаррелл Вільямс, J Balvin, Charli XCX, Марк Гоппус, Honey Dijon і Nia Archives. 

“Цей список є редакційною заявою, повністю незалежною від будь-яких потокових номерів на Apple Music. Це любовний лист до записів, які сформували любителів музики в усьому світі – наживо та під час прослуховування”, – зазначили в Apple Music. 

Перше місце посіла Лорін Гілл з альбомом The Misedducation. Співачка отримала нагороду, яку, до речі, виготовили з матеріалів, отриманих з перероблених продуктів Apple. Вона зазначила, що ця нагорода дісталася важкою працею:

“Це моя нагорода. Але це насичена, глибока розповідь, яка залучає стільки людей, стільки жертв, стільки часу та стільки спільної любові”.

До першої десятки також увійшли альбоми Thriller Майкла Джексона, Abbey Road гурту The Beatles, Purple Rain Прінса, Blonde Френка Оушена, Songs in the Key of Life Стіві Вандера, good kid, m.A.A.d city Кендріка Ламара, Back to Black Емі Вайнгауз, Nevermind гурту Nirvana, Lemonade Бейонсе. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Apple Music, Irma Mchedlishvili

Читайте також: GRAMMY-2024: ПЕРШІ НАГОРОДИ МАЙЛІ САЙРУС І РЕКОРД ТЕЙЛОР СВІФТ


Источник marieclaire.ua