У Києві відбувся 9-й фестиваль «Лінія іспанського кіно»

У київському кінотеатрі «Жовтень» відбулося відкриття фестивалю «Лінія іспанського кіно». Показали комедію «Навпаки» з Двотижневика режисерів нещодавнього Каннського кінофестивалю, де стрічка отримала Премію Label Europa Cinemas як найкращий європейський фільм. 

Гостями події стали посол Іспанії в Україні Рікардо Лопес-Аранда Хагу,  заступник Міністра культури Тарас Шевченко, радник Посольства з питань культури Хав’єр Фуентес Леха, співачка Анна Завальська, стилістка та модель Олімпія Вайтмусташ, продюсерки Дарʼя Бассель та Олександра Братищенко, маркетинг-директорка MEGOGO Валерія Толочина, головна редакторка Marie Claire Ірина Татаренко, редакція Hromadske, акторки Влада Дедкова та Катерина Шенфельд, ведуча Людмила Чиркова,  блогерка Яна Вінніченко. 

Захід проводять Посольство Іспанії в Україні та Іспанська агенція з міжнародного співробітництва з розвитку у співпраці з кінокомпанією «Артхаус Трафік».

Фільм-відкриття — це режисерська робота Хонаса Труеби, лауреата нагород фестивалів у Сан-Себастьяні та Карлових Варах, а також номінанта Іспанської кінопремії «Ґоя» та французької «Сезар». Картина розповідає про пару, яка прийняла рішення влаштувати вечірку з нагоди розставання після 15 років разом. 

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» заснований 20 років тому — у 2004 році. Цьогоріч кіноогляд відбувається удев’яте.

Читайте також: АНДРІЙ ЛІДАГОВСЬКИЙ ЗНЯВ СВІЙ РЕЖИСЕРСЬКИЙ ДЕБЮТ У «ВІЙНІ ОЧИМА ТВАРИН» 


Источник marieclaire.ua