Новий фільм Тіма Бертона відкриє Венеційський кінофестиваль

Фільмом-відкриттям 81-го Венеційського кінофестивалю стане “Бітлджюс 2”. Це нова робота режисера Тіма Бертона, яка є продовженням фільму “Бітлджюс” 1988 року. 

81-ий Венеційський кінофестиваль розпочне нова стрічка Тіма Бертона “Бітлджюс 2”. Стрічку покажуть поза конкурсом: вона стане фільмом-відкриттям цьогорічного кінофестивалю. Світова прем’єра відбудеться 28 серпня – у вечір відкриття 81-го Венеціанського кінофестивалю. У міжнародний прокат “Бітлджюс 2” вийде 4 вересня. В українських кінотеатрах стрічка з’явиться 5 вересня. У кінотеатрах Північної Америки – 6 вересня.  

Оригінальна назва фільму – “Бітлджюс Бітлджюс”. Це – продовження популярної стрічки “Бітлджюс”, яку Тім Бертон зняв у 1988 році. У новому фільмі знялися Майкл Кітон, Вайнона Райдер, Кетрін О’Хара, Джастін Теру, Моніка Беллуччі, Дженна Ортега та Віллем Дефо.

Директор Венеційського кінофестивалю Альберто Барбера пояснив, чому обрали фільмом-відкриттям нову роботу Тіма Бертона:

“Бітлджюс Бітлджюс” знаменує довгоочікуване повернення одного з найбільш знакових персонажів кінематографа Тіма Бертона. А також щасливе підтвердження надзвичайного далекоглядного таланту та майстерної реалізації одного з найзахопливіших авторів свого часу. Венеційський кінофестиваль має честь і гордість прийняти світову прем’єру фільму, який відрізняється дивовижним розмахом творчої уяви та драйвовим ритмом”.

Тім Бертон також прокоментував новину:

“Я дуже схвильований цим. Для мене дуже багато означає світова прем’єра цього фільму на Венеційському кінофестивалі”.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: La Biennale di Venezia

Читайте також: 15-Й ОДЕСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ ОГОЛОСИВ ЄВРОПЕЙСЬКУ КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ


Источник marieclaire.ua