Відкрито продаж та бронювання квитків на 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Відсьогодні глядачі можуть придбати квитки на фільми конкурсних та позаконкурсних програм 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться з 12 до 20 липня у Києві.

Квитки можна придбати заздалегідь на кожен з фільмів та максимально ефективно спланувати свій час та власний розклад переглядів стрічок 15-го ОМКФ. Квитки на фільми доступні за посиланням.

Для власників Фестивальних абонементів, акредитації ЗМІ, Film Industry Office, Кіноринку, акредитації для студентів та акредитації для героїв відкрито можливість забронювати квитки, авторизувавшись в особистому кабінеті. Власники абонементів можуть детально ознайомитись з правилами бронювання за посиланням.

Нагадаємо, що, бронюючи квитки онлайн, ви можете оптимально спланувати свій фестивальний графік, зекономити час і уникнути черг за квитками на аншлагові фільми. Але якщо ви не встигли забронювати квиток, ви можете увійти на сеанс за бейджем за наявності вільних місць через вхід Last Minute Access у порядку живої черги, яку допоможуть сформувати волонтери на локації.

15-й ОМКФ проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу,  Українського культурного фонду та Польського Інституту у Києві.

Читайте також: ФІЛЬМ-ШОК З ДЕМІ МУР ТА НОВА СКАНДАЛЬНА РОЛЬ ЕММИ СТОУН: ГОЛОВНІ ПРЕМ’ЄРИ 2024 РОКУ ПОКАЖУТЬ НА ОДЕСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ 


Источник marieclaire.ua