Фінал Нацвідбору на Євробачення-2024: коли відбудеться, де дивитися і як голосувати

У суботу, 3 лютого, відбудеться фінал Нацвідбору на Євробачення-2024. Глядачі дізнаються ім’я виконавця, який представлятиме Україну у шведському місті Мальме.

Коли відбудеться фінал Нацвідбору на Євробачення-2024

Цієї суботи, 3 лютого, відбудеться фінал Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення-2024. Трансляція передшоу Нацвідбору розпочнеться о 17:30, фіналу — о 18:00. Переможець фіналу представить Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2024. У 2024 році конкурс пройде у шведському місті Мальме. 

Де дивитися фінал Нацвідбору на Євробачення-2024

Нацвідбір транслюватиме Суспільне Мовлення. Виступи учасників можна буде побачити на телеканалі “Суспільне Культура”, YouTube-каналі “Євробачення Україна”, сайті “Суспільне Культура”, сайті “Євробачення Україна”, на Facebook-сторінках “Суспільного” та “Євробачення Україна”. Нацвідбір можна дивитися й у застосунку “Дія”. Для цього у застосунку треба обрати “Дія. ТБ”, далі – канал “Суспільне Культура HD”. Також трансляцію можна послухати на “Радіо Промінь”. 

Як голосувати у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2024

Переможець фіналу буде визначений за результатами голосування журі Нацвідбору (50%) та глядачів (50%). Глядацьке онлайн-голосування проходитиме у застосунку “Дія”. Для того, щоб проголосувати треба перейти у розділ “Сервіси”. Далі обрати “Опитування”, а потім – “Активні опитування”.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Суспільне Мовлення

Читайте також: ЄВРОБАЧЕННЯ-2024: ОГОЛОШЕНО ПОРЯДОК ВИСТУПУ ФІНАЛІСТІВ НАЦВІДБОРУ


Источник marieclaire.ua