12-й «Книжковий Арсенал» у Києві: оголошено дати і формат фестивалю

Уже вдруге під час повномасштабної війни у Києві відбудеться “Книжковий Арсенал”. Він пройде у Мистецькому арсеналі з 30 травня по 2 червня. 

Уже вдруге під час повномасштабної війни у Києві відбудеться “Книжковий Арсенал”. 12-й фестиваль пройде у Мистецькому арсеналі з 30 травня по 2 червня. “Книжковий Арсенал” складатиметься з програмної частини та книжкового ярмарку, який проходитиме на першому поверсі Старого арсеналу.

На фестиваль запрошуються як окремі видавництва, так і книгарні. Книжки будуть представлені у секціях “Арткнига”, “Художня книга”, “Нон-фікшн”, “Література для дітей і підлітків”, “Мальописи”.

“У фокусі Книжкового Арсеналу, звісно, будуть книги про війну, видані після 2014 року, видання створені ветеранами та учасниками війни, членами їхніх родин. Крім ярмарку на стендах видавців, вони будуть окремо представлені у просторі “Вітрина новинок”, – розповідають організатори.

Над програмою 12-го “Книжкового Арсеналу” працюватимуть запрошені куратори. На фестивалі відбудуться події у межах фокус-теми, літературної програми, програми для дітей та підлітків, спеціальної програми від українського PEN, професійні події для видавців. Запрошений і Літературний фестиваль-гість “П’ятий Харків”. Ця програма розробляється у співпраці та за кураторства Харківського Літературного Музею. На п’яти сценах фестивалю пройдуть лекції, дискусії, перформанси та поетичні читання. Також заплановані виставкові мистецькі проєкти від сучасних митців. Задля безпеки учасників у Мистецькому арсеналі працюватиме укриття.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: “Книжковий Арсенал”

Читайте також: ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ПРЕМІЇ КНИГА РОКУ ВВС-2023


Источник marieclaire.ua