Комаров показав, із чим приїхали воювати російські окупанти
![](https://i0.wp.com/news-dt.com/wp-content/uploads/2022/10/2773913.jpeg?fit=610%2C457&ssl=1)
Російські загарбники приїхали воювати в Україну з дерев’яною зброєю та телефоном, випущеним понад 60 років тому.
Ведучий програм Світ навиворіт та Мандруй Україною Дмитро Комаров показали зброю, з якою приїхали воювати російські загарбники. Відповідні фото він розмістив на своїй сторінці у Facebook.
Зокрема, журналіст показав, що “друга” армія світу приїхала на війну в Україну з військово-польовим телефонним 57 року випуску, а також з дерев’яним автоматом та навчальними гранатами.
“Коротше, “друга” армія світу. На позиціях РФ – [військово-польовий] телефон ТА-57 [1957] року випуску. Навчальні 30-міліметрові набої у величезній кількості. Навчальні дерев’яні “калаші”, навчальні гранати. І багато іншого навчального. Очевидно: “воїни” приїхали на війну вчитися, не маючи навіть елементарних навичок. Вчилися просто в полях. Вчилися погано. Були відраховані. Очікується новий набір мобілізованих військових учнів”, – написав Дмитро Комаров.
Де саме було зроблено знімки, ведучий не уточнив.
![Комаров показав, із чим приїхали воювати російські окупанти 2](https://i0.wp.com/news-dt.com/wp-content/uploads/2022/10/2773915.jpeg?resize=610%2C457&ssl=1)
![Комаров показав, із чим приїхали воювати російські окупанти 3](https://i0.wp.com/news-dt.com/wp-content/uploads/2022/10/2773920.jpeg?resize=610%2C385&ssl=1)