Володимир Дантес з дитиною на руках звинуватив українців у брехні: “Всім наср*ть”

Відомий український співак, гуморист та колишній чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес поспілкувався з аудиторією, щоб розповісти трохи про відчуття “шахрайства” у спілкуванні з іншими людьми.

Він сам часто говорить собі, що завжди із самим собою та суспільством треба бути чесним, адже саме “правда” – одна з найсильніших зброї в арсеналі людини, за його словами. А потім перерахував кілька ситуацій, коли йдеться одне, а насправді все зовсім не так.

“1. “У мене все нормально”. У 70% я елементарно не знаю як я, до того ж це таке поверхове питання! Всім зазвичай пофіг, як я насправді. 2. “Ой, та мені взагалі не цікаво, що там у них відбувається”. Це лукавство на 100%. Відкриваємо будь-яку соцмережу і там усім “наср*ть” на інтерв’ю ру-блоггера”. 3. “Дякую за раду”. Якщо хтось дає мені пораду, яку я не просив, і у відповідь чує “дякую за пораду”, – пише Володимир Дантес у публікації.

Проте в останньому випадку, практично зі 100%-ймовірністю він цією порадою не скористається, хоча людина ввічлива.

Володимир Дантес, фото Знай.ua

На знімку Володимир Дантес однією рукою тримає маленьку дитину і посміхається, дивлячись на неї. Найімовірніше, це малюк Даші Кацуріної.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва вискочила в мереживних трусах, ледве прикривши “мордочку павука”: “І ніхто не винен”

Як повідомляв “Знай.uа”, мокра Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом вилила всю агресію в музику, без допомоги Кацуріна не обійшлося: “Пройти крізь біль”

Знай.uа писав, Вова Дантес похвалився, як вирує його життя після розлучення з Дорофєєвою: “Перестали бути тінню”


Источник