«Мавка. Лісова пісня» стала найкасовішим українським фільмом

Анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня” побив всі рекорди і став найкасовішим українським фільмом за часів Незалежності.

За три вікенди в українському прокаті на мультфільм було продано 642 671 квитків, а бокс-офіс склав 81 848 415 грн. Якщо порівняти показники за три вікенди, то на другому місці буде фільм “Я, ти, він, вона” із бокс-офісом у 71 039 476 грн. На третьому – фільм “Скажене весілля”, який за такий самий час заробив 54 918 929 грн. Четверте місце посяде сиквел “Скажене весілля 2” із 41 268 466 грн. На п’ятому місці буде мультфільм “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”, який за три вікенди зібрав бокс-офіс у 36 407 093 грн.

Мультфільм “Мавка. Лісова пісня” створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня”. Творці робили цей фільм з українською автентикою, але так, щоб він був зрозумілим найширшій аудиторії у всьому світі.

“Мавку. Лісову пісню” покажуть у більш, ніж 80 країнах світу. Вже підтверджені дати прокату українського мультфільму у Франції, Бельгії, Естонії, Литві, Латвії, Польщі, Нідерландах, Італії, Румунії, Угорщині, Португалії, Іспанії, Андоррі, Хорватії, Боснії і Герцеговині, Сербії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Косово, Туреччині, Австралії, Новій Зеландії, В’єтнамі.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: mavka.ua

Читайте також: SOVA X «МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ»: ВЖЕ В МАГАЗИНАХ ТА НА САЙТІ SOVA

 


Источник marieclaire.ua