Найважливіші молитви за воїнів ЗСУ для мами, дружини та простих українців: “Пресвята Богородиця, Мати Христа почуй”

Мужні українські військовослужбовці невтомно стоять на варті державної цілісності на сході країни вже не перший рік.

Їх підтримують волонтери, священики, прості українці, зміцнювали їхні сили та витримку, щоб ті могли вистояти у найвідповідальніший момент. Кожен із нас може також долучитися допомогою, підтримкою чи добрим словом. Синодальнеуправліннявійськового духовенства пропонує кілька молитов за українських військовослужбовців. 

Молитва офіцера

Боже і отче Господа нашого Ісуса Христа, вислухай, благаю, молитву за всіх моїх підлеглих. Дозволь мені бути сповненим духом Христовим у всіх моїх зусиллях і в усіх наказах, з якими звертаюся до тих, кого мені довірено.

Просвіти мій розум присутністю твого Святого Духа, щоб усі рішення, які я приймаю, відповідали твоїй святій волі та загальному благу.

Всемогутній і милостивий Боже, благослови мене на віддану службу народові моєму, бо ти Бог, милує і рятує. Амінь.

ООС, фото Facebook

Молитва під час бойових дій

Преподобний Господи Ісусе Христе, образі згоди та спокою! У покорі доводиться перед тобою і благаю тебе: відведи від нас нещастя і скорботи нинішньої війни; утихомирить незгоду і ненависть володарів, що зараз проти себе неприязно стоять. З’єднай їхні серця дружньою любов’ю і бажанням справедливості, щоб за їхнім прикладом нині між собою ворожі народи, як твої діти, огорнули себе щирою любов’ю, жили мирно і в злагоді на цій землі і стали гідними тебе тут і в Царстві Небесному звати. Амінь.

Молитва перед боєм

Боже, Володар життя і смерті, ти з дитинства досі охороняв мене і зберігав від усякого зла. твоя мудрість та доброта відрахували час мого життя. ти моя надія і допомога, в твої руки віддаю своє життя. Молю тебе! Дай мені сили у боротьбі, мужності та чесності, як належить доброму воїну. Дай нашим командирам мудрість військову, вінчи їх наміри великим успіхом, дай моїм товаришам відвагу та хоробрість, а всьому нашому війську – славну перемогу!

Під твоєю охороною, всемогутній Боже, нічого не боюся і надіюсь на волю твою святу. Амінь.

ЗСУ, фото Facebook

Молитва матері військового

У твої руки, Боже, доручаю сьогодні всіх тих, хто стоїть на захисті миру та добробуту нашої Вітчизни. Дозволь їм завжди відчувати твою близьку присутність у щоденних клопотах військової служби. Дай їм сміливість бути сміливими визнаннями віри в Христа розп’ятого і воскреслого і мужньо боротися під його прапором проти гріха та всякого зла.

Почуй, Господи, молитву матері та захисти цих дітей твоїх щедрою небесною благодаттю, щоб вони, збережені від усякого зла, могли постійно сповнятися святим твоїм Духом, доки не досягнуть порогів твого небесного Царства.

Підтримай обтяжених, підніми пригноблених, розвесели скорботних, зціли хворих, освіти заблукалих, вічний спокій даруй, Господи, тим, що вже відійшли від нас. Бо ти – Бог, який милує та рятує. Амінь.

Пресвята Богородиця, Мати Христа і Мати Церкви, почуй сьогодні благання серця матері, яка до тебе вдається.

Прийми під свою ласкаву опіку синів і дочок твоїх, які служать справі миру та захисту Вітчизни, покрий їх своїм омофором, захисти від грішних задумів лукавого, допомагай їм вистояти під час спокуси, щоб вони ставали переможцями гріха та гідними воїнами Христовими. Невпинно заступайся за них, Всеблага Діва Марія, перед Синам Твоїм, Господом нашим. Випроси їм здоров’я тілесного та прощення всяких гріхів, духовної радості та сили. Бо Ти – мати Христа, Царя і Бога нашого, наша Заступниця та ласкава втішниця.

Молитва дружини військового

Всемилосердний вічний Боже, ти, що з двох твориш одне ціле і не зволікаєш благословляти подружжя твоїми щедрими благодаттю, я, твоя смиренна раба, знімаю сьогодні свої руки як свідчення вірної любові в молитві за чоловіка, що ти мені його дарував. охорони його від будь-яких небезпек душі і тіла, допоможи мені бути опорою у всіх щоденних випробуваннях його служби. Господи, нехай ворог ніколи не розлучить нас своїми підступними задумами, щоб нашою вірністю один одному ми завжди залишалися щирими свідками твоєї невичерпної любові до людської родини.

Воїни-десантники, facebook.com/pressjfo.news

Нагадаємо про важливі молитви у Великий піст крім “Отче наш”: яких заповідей варто дотримуватись, що слова до Бога мали ефект.


Источник