Ломаченко, який втік з України, розкритикував Зеленського за боротьбу з УПЦ МП: “Війна не варта…”

Всіми відомий український боксер-легковаг Василь Ломаченко продовжує наполегливо йти до того, щоб його згодом позбавили громадянства.

По-перше, він досі не засудив росіян, які вторглися на територію нашої країни ще 9 років тому, а 24 лютого 2022 року — розпочати масштабну війну проти України.

Він продовжує захищати агентів ФСБ – УПЦ Московського патріархату. Наразі колишній чемпіон у трьох вагових категоріях виклав нове відео із різкою критикою президента України Володимира Зеленського, який зовсім недавно вирішив не приймати московських попів у себе в кабінеті.

Через це Ломаченко отримав багато коментарів від окупантів за те, що він не боїться висловлювати, хоча його дуже легко можна “прибрати” за його діяльність.

Василь Ломаченко, скріншот: Youtube

“Вася ти крутий! Світ РФ і братньому народу України. Слов’яни не повинні воювати проти один одного! Війна не варта людини. Ми вбиваємо свій народ за інтерес мерців!”, – пише один із користувачів.

Вони продовжують використовувати пропагандистські наративи щодо “братських” народів, які такими не є. При цьому там же заявляють, що в якийсь момент нашій владі доведеться каятись за те, що вони пішли проти церкви. І не забувають подякувати Ломаченку за його “мужність”. 

Василь Ломаченко, скріншот: Instagram

Нагадаємо, поки Ломаченко “підігрує” московським попам, росіянка розірвала свій паспорт росії: “Прощавай, країна рабів”

Як повідомляв “Знай.uа”, Ломаченко, який втік з України, захотів миру, знову захищаючи московських попів

Знай.ua писав, Ломаченко на турнірі UFC вляпався в черговий скандал через фото та обійми з улюбленцем Кадирова


Источник